آخرین قیمت دلار، طلا و سکه امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۲

به گزارش باملین به نقل از تسنیم،  هم‌اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای ۱۸عیار هر گرم ۳ میلیون تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۳۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز ۳۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی ۱۹ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی ۱۲میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و سکه یک‌گرمی۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی، ۱۳ میلیون تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۲۰۳۸ دلار است.

 

قیمت سکه امروز ۱۰ بهمن

نوع

قیمت لحظه (تومان)

قیمت سکه بهارآزادی

  ۳۱  میلیون و ۵۰۰ هزار

قیمت سکه بهارآزادی(طرح جدید)

۳۴  میلیون و ۵۰۰ هزار

قیمت نیم سکه بهارآزادی

۱۹  میلیون و ۳۰۰ هزار

قیمت ربع سکه بهارآزادی

۱۲  میلیون و ۳۰۰ هزار

قیمت سکه گرمی

۶ میلیون و ۳۰۰ هزار

 

 

قیمت طلا امروز ۱۰ بهمن

نوع

قیمت لحبظه (تومان)

گرم طلای ۱۸ عیار

۳ میلیون

مثقال طلا

۱۳ میلیون

انس طلا(دلار)

۲۰۳۸

 

در معاملات امروز (سه‌شنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۳) مرکز مبادله ارز و طلای ایران، هر اسکناس دلار آمریکا با ثبات نسبت به روز کاری قبل به ۴۲ هزار و ۹۲۱ تومان و نرخ حواله دلار هم به‌نرخ ۳۹ هزار و ۵۲۲ تومان معامله می‌شود.

قیمت هر اسکناس یورو در مرکز مبادله ایران نیز با کاهش نسبت به روز کاری قبل به ۴۶ هزار و ۳۸۲ تومان و نرخ حواله یورو نیز به ۴۲ هزار و ۷۰۹ تومان رسیده است.

از سوی دیگر، اسکناس درهم امارات نیز با ثبات قیمت نسبت به روز کاری گذشته ۱۱ هزار و ۶۸۷ تومان ارزش‌گذاری شده و نرخ حواله درهم نیز ۱۰ هزار و ۷۶۱ تومان است.

 

افزایش سنگین قیمت طلا / آخرین قیمت طلا و سکه امروز ۱۰ بهمن (مثقال ۱۸ عیار، طلا گرم ۱۸ عیار)