آرایش اسموکی دخترانه رو با این رنگ رژ لب باید انجام بدی! | بهترین رژ لب برای آرایش دودی

آرایش اسموکی یا دودی یکی از آرایش های ترند این روزها برای دختران به خصوص دختران تینجیر است. برای این نوع آرایش باید چه نوع رژ لبی استفاده کنید؟ هر طیف رنگ رژ لب که مات و روشن باشد را می توانید در آرایش اسموکی مورد استفاده قرار دهید. به طور کلی اساس آرایش اسموکی بر مبنای آرایش غلیظ است پس اگر به دنبال یک آرایش ملیح هستید نمی توانید از آن استفاده کنید. در این مطلب از باملین می توانید با بهترین رژ لب برای آرایش اسموکی آشنا شوید.

رژ لب جامد گلدن رز شماره ۰۲

رژ لب گلدن رز جامد شماره ۰۲ رنگ صورتی بسیار ملایمی دارد که کاملا متناسب با آرایش اسموکی است. چربی مناسب این محصول به شما اجازه می‌دهد که اگر رژی براق‌تر دوست دارید، بر روی آن برق لب بزنید یا برای مات‌تر کردنش از مات‌کننده استفاده کنید. این رنگ زیبایی بسیار خاصی دارد، اما رنگ ملایم آن به صورتی است که جلوه‌ی آرایش چشم را از بین نمی‌برد.

 

 

 

 

چرا رژ لب جامد گلدن رز شماره ۰۲ بهترین انتخاب است؟

ما برای انتخاب این محصول تنها به رنگ آن دقت نکردیم، بلکه در نظر گرفتیم که رژ لب گلدن رز شماره ۰۲ چه ویژگی‌های مثبتی دارد. از آنجایی که آرایش‌های اسموکی، آرایشی غلیظ و مناسب برای مهمانی‌ها هستند، ترجیح دادیم رژلبی با بافت سبک انتخاب کنیم تا در طول مهمانی اذیت نشوید. این رژ لب دارای ویتامین بوده و بر روی لب خشک نمی‌شود، به همین خاطر می‌تواند انتخابی مناسب باشد.

 

 

 

ممکن است که شما این رنگ، رژ صورتی را دوست نداشته باشید، یا برند دیگری را ترجیح بدهید، ما در ادامه پیشنهادهای دیگری نیز برای شما داریم:

مشخصات رژ لب جامد این لی مدل Toffee شماره ۴۱۰

جامد، مات، ماندگاری بالا، حافظ رطوبت لب، رنگ قهوه‌ای طبیعی ملایم، فاقد سرب و آلرژی‌، ساخت ایران.

 

 

مشخصات رژ لب جامد نوت سری Mattemoist شماره ۳۱۲

جامد، مات، ۴٫۵ گرم، دارای ویتامین، فاقد پارابن، حاوی روغن ماکادمیا، پایه رنگ صورتی، رنگ روی لب صورتی ملایم، ساخت کشور ترکیه.

 

 

 

 

مشخصات رژلب آرت ویساژ مدل ترمه مات شماره PK-501

جامد، مات، ۴٫۵ گرم، دارای ویتامین، ساخت کشور روسیه، ترمیم‌کننده در اثر استفاده مداوم، جلوگیری از خشکی لب، پایه رنگ صورتی.

 

 

 

مشخصات رژ لب جامد شون سری Aqua Charming شماره A11

جامد، نسبتا مات، ۴ گرم، حاوی روغن آووکادو، دارای ویتامین ‌E، جلوگیری از خشکی لب، ماندگاری بالا، رنگ صورتی روشن.