آزمایش حیرت آور ناسا بر روی کره زمین

به گزارش باملین، همانطور که دیجیاتو نوشت، در این ماموریت، چهار داوطلب که ناسا آنها را فضانوردان آنالوگ می نامد، در یک زیستگاه شبیه سازی شده سه بعدی به مساحت ۱۷۰۰ متر مربع واقع در مرکز فضایی جانسون ناسا در هیوستون تگزاس زندگی خواهند کرد. برای زندگی. این زیستگاه که Mars Dune Alpha نام دارد، چالش های یک ماموریت به مریخ از جمله محدودیت منابع، خرابی تجهیزات، تاخیرهای ارتباطی و استرس های محیطی را شبیه سازی می کند.

شرکت کنندگان در این برنامه وظیفه پرورش سبزیجات، شبیه سازی “پیاده روی فضایی” در یک جعبه شنی، مشاهده آزمایش های علمی مانند آزمایش های انجام شده در ایستگاه فضایی بین المللی و پیروی از یک رژیم ورزشی سخت را خواهند داشت.

ناسا به دنبال متقاضیانی برای دومین ماموریت CHAPEA خود است که در بهار ۲۰۲۵ پرتاب خواهد شد. مدرک کارشناسی ارشد در رشته STEM یا دو سال تجربه در این زمینه یا حداقل ۱۰۰۰ ساعت پرواز در هواپیما نیز الزامی است.

ناسا در بیانیه ای نوشت: «متقاضیان باید به ماجراجویی های منحصر به فرد و پرارزش علاقه داشته باشند و علاقه مند به همکاری با ناسا برای آماده شدن برای اولین سفر انسان به مریخ باشند.