آغاز ثبت نام شاسی بلند جدید و محبوب سایپا + لینک ثبت نام فوری

به گزارش باملین، ثبت نام خودروهای شاسی بلند به صورت نقد و اقساط آغاز شد.

گروه خودروسازی سایپا و آرین موتور از آغاز پیش فروش محصولات خود خبر دادند. جدیدترین دور ثبت نام شاسی بلند اقساطی و نقد مربوط به خودروهای لاماری و چانگان وارداتی ۲۰۲۳ است. در ادامه شرایط ثبت نام خودرو در آبان ۱۴۰۳ را بخوانید.

 

شرایط ثبت نام ثبت نام چانگان

ثبت نام سایپا آبان ۱۴۰۳ ویژه چانگان CS55 پلاس است. بر این اساس برای ثبت نام چانگان سایپا باید مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان را به صورت پیش پرداخت واریز کنید. طبق اطلاعیه ثبت نام شاسی بلند چانگان این محصول در ۳ رنگ عرضه شده است. موعد تحویل خودروی وارداتی چینی نیز ۹۰ روزه اعلام شده است. گفتنی است مبلغ علی الحساب اعلام شده بدون در نظر گرفتن هزینه های جانبی مانند هزینه های گمرک، مالیات بر ارزش افزوده، شماره گذاری، اسقاط خودروی فرسوده، حمل خودرو و… است و مشتری هنگام تحویل خودرو باید هزینه های جانبی به اضافه باقی مانده قیمت نهایی را بپردازد. در صورت سپری شدن ۹۰ روز و عدم دریافت خودرو، باید جریمه تاخیری برابر با ۳۶ درصد سالیانه و ۳ درصد ماهیانه را از وارد کننده دریافت کنند.

 

شرایط فروش فوری چانگان آبان ۱۴۰۳

شرایط فروش فوری چانگان آبان 1403

 

سایت ثبت نام چانگان CS۵۵ پلاس

آدرس سایت ثبت نام  چانگان CS۵۵ پلاس نشانی اینترنتی https://saipa.iranecar.com  است. فروش فوری چانگان سایپا از اول آبان ماه آغاز شده است. این طرح مربوط به ثبت نام کنندگان خودروهای وارداتی که از اسفند سال گذشته مراحل اولیه را انجام دادند و اسامی آنها از سوی وزارت صمت مشخص شده است.