آقایان خوشتیپ باید این ست های لباس را در کمد خود داشته باشند!

آقایان برای داشتن یک استایل جذاب و شیک باید سعی کنند از ست های مختلفی استفاده کنند. ترکیب رنگ ها و استفاده از رنگ های درست در ست لباس ها می تواند در جذابیت و اعتماد به نفس شما نقش بسزایی داشته باشد. رنگ شلوار و پیراهن و کفش و کت باید با یکدیگر همخوانی داشته باشند. برای ست کردن لباس ها راه های مختلفی وجود دارد و همیشه نباید از رنگ های متضاد یا رنگ هایی که همخوانی دارند استفاده کنید. در ادامه این مطلب از باملین می توانید بهترین ست لباس آقایان را بشناسید و لباس هایی که همیشه باید در کمد خود داشته باشید را مشاهده کنید.

 

 

بهترین ست لباس آقایان

آقایان سلیقه‌های متفاوتی دارند اما در مقایسه با خانم‌ها ریسک کمتری در انتخاب لباس دارند. سادگی همیشه درخشنده‌تر است و اگر به دنبال لباس‌های بدون طرح و ساده باشید هماهنگی در استایل شما راحت‌تر خواهد بود. پس فکر نکنید برای داشتن یک تیپ فوق‌العاده باید خیلی عجیب و غریب لباس بپوشید!

اگر دوست دارید استایلتان را خودتان بسازید بهتر است اول ترکیب رنگ‌های جادویی را بلد باشید تا بتوانید یک تیپ فوق‌العاده برای خودتان بسازید. این مساله ربطی به اندام شما و اینکه کلاسیک می‌پوشید یا کژوال ندارد، بلکه برای هر سبک استایلی مناسب است.

اگر هم شما به عنوان یک خانم دوست دارید برای همسرتان، پدرتان، برادرتان هدیه بخرید بهتر است این ترکیب رنگ‌ها را درنظر داشته باشید تا هدیه‌ی شما بسیار جذاب‌تر و دلرباتر باشد.

 

 

ست زیتونی و کرم

 

 

ست سورمه‌ای و آبی یخی

 

 

ست مشکی و شتری

 

 

ست زرشکی و طوسی

 

 

ست زیتونی و مشکی

 

 

ست آبی و خاکستری

 

 

ست مشکی و طوسی

ست سورمه‌ای و کرم

 

 

ست سورمه‌ای و زیتونی