آموزش خرید الماس کلش اف کلنز از سایت های داخلی

خرید الماس کلش اف کلنز برای هر بازیکنی که می‌خواهد بهترین تجربه را از این بازی استراتژیک داشته باشد ضرری است. در این بازی جم حکم ارز پریمیوم و ویژه‌ای را دارد که به شما کمک می‌کند به آیتم‌ها و امکانات غیررایگان و بسیار کاربردی دسترسی داشته باشید؛ از ارتقا سرعت ساخت و آپگرید سازه‌ها گرفته تا دسترسی به منابع مورد نیاز. خرید الماس کلش اف کلنز با پرداخت پول واقعی سریع‌ترین روش برای دست‌یابی به این ارز به‌شمار می‌رود. از آنجایی‌که کاربران ایرانی به دلیل تحریم‌ها و نوسانات ارزی برای خریدهای آنلاین در بازی‌ها با مشکل مواجه می‌شوند، خرید الماس کلش اف کلنز را به شما معرفی می‌کنیم. فروشگاه ونوم با دارا بودن نماد اعتماد، این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا الماس کلش اف کلنز را با قیمتی مناسب و با امکان تحویل آنی خریداری کنید.

 

معرفی بازی محبوب کلش اف کلنز

عنوان کلش اف کلنز در سال ۲۰۱۲ توسط کمپانی فنلاندی سوپرسل منتشر و خیلی زود به یکی از پرطرفدارترین بازی‌های آنلاین چندنفره تبدیل شد. این بازی ابتدا در سال ۲۰۱۲ بر روی پلتفرم iOS و سپس در سال ۲۰۱۳ بر روی پلتفرم اندروید قابل دسترس شد.

کلش اف کلنز یک بازی استراتژیک است که در آن بازیکنان باید با ساخت دهکده و ارتقا آن، تولید و ذخیره منابع و آموزش ارتش، نه‌تنها از دهکده خود دفاع کنند، بلکه با حمله به قبایل دیگر منابع آن‌ها را به دست بیاورند. این منابع می‌توانند شامل طلا و اکسیر باشند که از آن‌ها می‌توان برای ساخت سازه‌های دفاعی و آپگرید نیروها استفاده کرد.

شما به عنوان پلیر، بازی را با ساخت یک دهکده آغاز می‌کنید. پس از ساخت دهکده و انتخاب نام برای آن، باید تا زمان ساخت یک کلن کستل (Clan Castle) بخش‌های آموزشی بازی را پشت سر بگذارید. کلن کستل ارتباط شما را با دیگر بازیکنان کلش اف کلنز از سراسر دنیا برقرار می‌کند. در این بازی شما می‌توانید با جوین شدن در کلن‌های مختلف یا حتی ساخت یک کلن، در جنگ‌های قبیله‌ای شرکت کنید و جایزه ببرید یا از دیگر مزیت‌های عضویت در کلن بهره‌مند شوید.

در مجموع می‌توان گفت هدف کلی بازی کلش اف کلنز علاوه‌بر حمله و غارت قبیله‌های دیگر، دفاع از دهکده خود و ارتقا آن به بهترین شکل ممکن است. البته این کار در مدت کوتاهی صورت نمی‌گیرد. برای ساخت و ارتقا دهکده و به دست آوردن منابع بیشتر به جم کلش اف کلنز احتیاج دارید که باید آن را از فروشگاه‌های داخلی نظیر ونوم استور خریداری کنید. در بخش‌های بعدی به این موضوع بیشتر خواهیم پرداخت.

 

الماس کلش اف کلنز چیست و چه کاربردی دارد؟

کلش اف کلنز مشابه دیگر بازی‌های موبایل دارای یک سری امکانات و آیتم‌های ویژه است که برای دسترسی به آن‌ها به جم که واحد پول پریمیوم این بازی به‌شمار می‌رود نیاز دارید. الماس کلش آف کلنز  مزایای زیادی برای کاربرانی که آن را خریداری می‌کنند دارد؛ از ساخت و ارتقا سازه‌ها گرفته تا افزایش سرعت تولید و آپگرید. خوب است بدانید که الماس کلش اف کلنز به سادگی به دست نمی‌آید و برای جمع‌آوری آن به صورت رایگان باید زمان زیادی را صرف کنید. پس بهتر است این جم را از فروشگاه‌هایی نظیر ونوم استور خریداری کنید و آن‌ها را به سادگی هدر ندهید.

از مزیت‌ها و کاربردهای الماس کلش اف کلنز می‌توان به خرید بیلدر (Builder) اشاره کرد. اولین بیلدر یا کارگر به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد. اما برای دسترسی به بیلدرهای بیشتر باید جم پرداخت کنید. خرید بیلدر با الماس کلش اف کلنز یکی از مهم‌ترین کاربردهای آن به‌شمار می‌رود.

از الماس کلش اف کلنز همچنین می‌توانید برای اتمام ساخت سازه‌ها و آپگرید کردن آزمایشگاه (Laboratory) استفاده کنید. اگر هم عضو کلن هستید، می‌توانید آن را دونیت (Donate) کنید یا هدیه بدهید. الیته این کار چندان رایج نیست زیاد الماس کلش اف کلنز جزو آیتم‌های گران به‌شمار می‌رود.

یکی دیگر از کاربردهای خرید الماس کلش اف کلنز، خرج کردن آن برای خرید منابع مورد نیاز در بازی است. اگر برای آپگرید سازه‌ها به منابعی مانند اکسیر یا طلا نیاز داشته باشید اما به مقدار کافی از آن‌ها نداشته باشید، می‌توانید مابقی آن را با جم پرداخت کنید. البته این روش معمولا توصیه نمی‌شود و بهتر است جم‌ها را در موارد مهم‌تری مصرف کنید.

خرید شیلد از دیگر موارد استفاده الماس کلش اف کلنز است. با پرداخت ۱۰ جم می‌توانید به مدت ۲ ساعت اضافی شیلد محافظتی داشته باشید. این شیلد موجب می‌شود دهکده شما در برابر حملات قبایل دیگر تا مدت مشخصی محافظت شود. خرید آیتم‌های جادویی (Magic Items) نیز از دیگر کاربردهای الماس کلش اف کلنز به‌شمار می‌رود. شما می‌توانید از تریدر (Trader) با پرداخت ۱۵ جم معجون‌های مختلف (Potions) یا با پرداخت ۵۰۰ جم کتاب هیروها (Book of Heroes) را خریداری کنید. البته رونز (Runes) و کتاب‌های دیگر هم قابل خرید هستند اما هرکدام بیش از ۱۰۰۰ جم قیمت دارند.

از کاربردهای خوب خرید الماس کلش اف کلنز می‌توان به خرید گلد پس (Gold Pass) و چالش‌های فصلی (Season Challenge) اشاره کرد. شما همچنین با پرداخت ۹۰ جم می‌توانید سرعت آموزش نیروهای تهاجمی را افزایش دهید.

در مجموع باید گفت که مزایای خرید الماس بازی کلش اف کلنز بسیار زیاد هستند و می‌توانند سطح بازی شما را به صورت قابل توجهی افزایش دهند. در بخش بعدی نحوه خرید الماس کلش اف کلنز ارزان را از فروشگاه ونوم برایتان شرح خواهیم داد.

 

خرید الماس کلش اف کلنز ارزان از ونوم استور

شما می‌توانید به روش‌های مختلفی در بازی الماس کلش اف کلنز به دست بیاورید، بدون آنکه هزینه‌ای بپردازید. اما به دست آوردن الماس کلش اف کلنز به صورت رایگان می‌تواند بسیار زمان‌بر باشد و از حوصله هر گیمری خارج است. بنابراین بهتر است با پرداخت هزینه‌، الماس کلش اف کلنز مورد نیاز خود را خریداری کنید. خرید الماس کلش اف کلنز با پرداخت پول و از فروشگاه‌های معتبر می‌تواند در مدت کوتاهی، تعداد قابل توجهی جم در اختیار شما قرار دهد که می‌توانید از آن برای ارتقا دهکده خود به هر شکلی که دوست دارید استفاده کنید.

کاربران ایرانی به دلیل اعمال تحریم‌های اقتصادی و البته نوسانات ارزی که روی قیمت‌ها تاثیر زیادی می‌گذارد باید به دنبال فروشگاه معتبر و قابل اعتمادی در داخل کشور باشند تا شرایط خرید ارزان را برایشان فراهم کند. فروشگاه ونوم با دارا بودن نماد اعتماد و سابقه و اعتبار کافی در زمینه فروش محصولات گیمینگ، این امکان را برای شما ایجاد کرده تا خرید الماس کلش اف کلنز ارزان را تجربه کنید.

برای خرید الماس تنها کافی است به وبسایت فروشگاه ونوم مراجعه کرده و از میان آیتم‌ها و پول‌های بازی، صفحه خرید الماس کلش اف کلنز را باز کنید. با خرید از فروشگاه ونوم می‌توانید خرید ارزان الماس کلش اف کلنز را با امکان شارژ آنی تجربه کنید.

 

کلام پایانی

شما می‌توانید بدون خرید الماس کلش اف کلنز به بازی خود ادامه دهید. اما حتی اگر ساعات طولانی به یورش و حمله مشغول شوید و منابع زیادی را از قبایل دیگر غارت کنید، نمی‌توانید تمام دهکده خود را تنها با دو یا سه بیلدر بسازید. شما برای ادامه بازی به شکل حرفه‌ای به الماس کلش اف کلنز نیاز دارید تا بتوانید هر ۵ بیلدر را خریداری کنید و به امکانات کافی برای ارتقا دهکده خود دسترسی داشته باشید. در این مطلب تلاش کردیم با معرفی خرید الماس کلش اف کلنز، روشی برای به دست آوردن جم مورد نیازتان با قیمت مناسب به شما پیشنهاد دهیم. به این ترتیب می‌توانید از فروشگاه ونوم الماس کلش اف کلنز ارزان خریداری کرده و به صورت آنی تحویل بگیرید. البته به خاطر داشته باشید که ساخت یک دهکده پرقدرت، چه با پول چه بدون پول، کار ساده‌ای نیست و همین است که به جذابیت بازی می‌افزاید.