ابروهاتو با این روش مثل آب خوردن توی خونه لیفت کن و پول به سالن زیبایی نده!

ابروهای پرپشت در زیبایی افراد تاثیر زیادی دارند و می توانند به زیبایی چهره شما کمک زیادی کنند. لیفت ابرو یکی از بهترین روش ها برای پرپشت تر و مرتب تر نشان داده شدن ابروهاست. اما این کار معمولا با هزینه های بالایی در سالن های آرایشی و زیبایی انجام می شود در حالی که می توانید با روش های خانگی خودتان لیفت ابرو را انجام دهید. در این مطلب از باملین به شما آموزش لیفت ابروی خانگی را می دهیم.

 

آموزش لیفت ابرو به روش خانگی

لیفت ابرو اقدامی است که در آن تارهای ابروها را رو به بالا حالت می‌دهند و با پر کردن شکاف های بین آنها، ابروهایی کشیده و صورتی جوانتر و زیباتر به شما هدیه می دهند. این کار به سه روش جراحی با نخ، لیفت ابرو در آرایشگاه و منزل انجام می شود. اگر می خواهید بدون صرف هزینه زیاد و در منزل ابروهای خود را لیفت کنید، در ادامه با آموزش لیفت ابرو در منزل با راهنماتو همراه باشید.

۱- ابتدا تمام چربی ها، مواد آرایشی و مراقبت از پوست باقی مانده بر روی پوست اطراف ابرو را با استفاده از یک شوینده صورت پاک کنید تا اثر لیفتینگ را خنثی نکنند.

۲- برای حالت دادن ابروها می توانید از چسب یا صابون ابرو استفاده کنید. برس مخصوص ابرو فرمی شبیه فرچه ریمل دارد. ابتدا برس را با مقداری آب مرطوب کرده و برس را روی صابون ابرو بکشید. سپس مقدار کمی از صابون یا چسب را به کمک فرچه بردارید و در صورت لزوم مجدد به مقدار آن اضافه کنید.

۳- اکنون برس را داخل ابروها فرو برده و شروع به شانه کردن ابروهایتان کنید. تا زمان خشک شدن مواد فرصت دارید تا ابروهایتان را به شکل دلخواه درآورید.

۴- با استفاده از سایه یا مداد ابرو نقاط خالی ابرو را پر کنید و هر قسمتی را که لازم است، حالت دهید. اگر از سایه یا مداد ابرو پیش از صابون استفاده کنید، ممکن است آرایش ابرویتان در معرض پاک شدن قرار بگیرد.