استایل جنجالی و خفن پژمان بازغی در تشییع جنازه بیتا فرهی!

به گزارش باملین پژمان بازغی از بازیگران سرشناس ایرانی سینماست که در این روزها ماجرای طلاق او و همسرش جنجال ساز شده است. به تازگی او با تیپ و استایل زیبای خود در مراسم تدفین بیتا فرهی شرکت کرده بود که حضور او جنجال ساز شده است.

تصویری از پژمان بازغی با تیپ و استایل خاص در مراسم بیتا فرهی به اشتراک گذاشته شده است.

 

پژمان بازغی در مراسم بیتا فرهی

 

پژمان بازغی (Pejman Bazeghi) بازیگر شناخته شده ایرانی است که در تهران و در تاریخ ۱۹ دی ۱۳۵۳ متولد شد. او اصالتا لاهیجانی است. تحصیلات پژمان بازغی لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه امیرکبیر است. از ۱۹ سالگی با فیلم «اعتراف» جلوی دوربین رفت و با سریال «مرد هزار چهره» به شهرت رسید.

 

پژمان بازغی

 

خانواده پژمان بازغی

پژمان بازغی در یک خانواده ۵ نفره بزرگ شد و در کل ۳ برادرند. پژمان پسر دوم خانواده است. او یک برادر بزرگتر به نام پیام و یک برادر کوچکتر از خود به نام پرهام دارد. نکته جالب توجه درباره تحصیلات دانشگاهی این ۳ برادر است که هر سه آنها در دانشگاه اميركبير درس خوانده اند. پژمان بازغیپيام در رشته مهندسی شيمی، صنايع غذايی خواند و پرهام رشته مهندسی صنايع را خوانده است.

پژمان بازغی تا ۴ سالگی در تهران زندگی کرد و به واسطه شغل پدرش که کارمند نیروی دریایی بود همراه خانواده به شهرهای بسیاری سفر و در آنجا برای مدتی زندگی کرد، در سال ۱۳۵۷ و به واسطه انتقال پدرش به رشت به این شهر نقل‌ مکان کردند. پدر پژمان بازغی با شروع جنگ ایران و عراق برای محافظت از مرزهای آبی ایران و خلیج فارس به بوشهر منتقل و درنتیجه از خانواده خود جدا شد. با پایان جنگ خانواده بازغی دوباره به تهران نقل‌ مکان کردند.

 

پژمان بازغی

 

پژمان بازغی در ۳۳ سالگی و در سال ۱۳۸۶ با مستانه مهاجر متولد سال ۱۳۵۳ که ۲ ماه از پژمان کوچکتر بوده و تدوینگر است ازدواج کرد؛ آنها در یک جشنواره سینمایی با هم آشنا شدند و حاصل این ازدواج یک دختر به نام «نفس» است. او علاقه‌ای ندارد که دخترش حرفه پدر را دنبال کند و بازیگر شود و او را به رشته‌های هنری دیگر تشویق می‌کند اما نفس بازغی به دنیای بازیگری بسیار علاقه مند است.

 

پژمان بازغی 3

 

گفتنی است که از سال ۱۳۹۹ خبرهای متعددی درباره طلاق پژمان بازغی و همسرش مستانه مهاجر در رسانه ها و فضای مجازی پخش می شد اما هربار با تکذیب آنها همراه بود. درنهایت خبر طلاق این زوج هنری در اردیبهشت ۱۴۰۱ در بین اهالی هنر قوت گرفت و آنها با پاک کردن عکس های مشترک شان از صفحه های مجازی خود مانند اینستاگرام خبر جدایی شان را تلویحا تایید کردند ولی به شکل رسمی صحبتی در این باره نکرده اند.

 

پژمان بازغی