استایل وینتیج؛ همون استایلی که باید برای سال ۱۴۰۳ داشته باشی! | چطور استایل وینتیج داشته باشیم؟

وینتیج یکی از استایل هایی است که در حال حاضر ترند شده، اما این کلمه نشان دهنده مد و استایل قدیمی است. در این سبک از لباس پوشیدن باید سادگی رعایت شود و در عین سادگی به شیک پوشی می رسید. برخلاف تصور عمومی، وینتیج را لباس های قدیمی و کهنه نمی سازد، بلکه لباس هایی گران قیمت اما زیبا و ساده همراه با اکسسوری های کلاسیک می سازد که  اصالتی که از آن حرف می زدیم را به استایل وینتیج می بخشد. با گذشت سال ها از این سبک پوشش، اما هنوز هم جذابیت خود را از دست نداده که همین موضوع نشان دهنده زیبایی و جذابیت استایل وینتیج است. در این مطلب از باملین به شما خواهیم گفت که چطور استایل وینتیج داشته باشید.

 

 

چطور استایل وینتیج داشته باشیم؟

وینتیج سبکی است که برای ساختنش باید از لباس‌های قیمتی و زیبایی استفاده کرد که همانطور در این مقاله به آن اشاره کردیم، باید لباسی باشد با قدمت حداق ۳۰ سال و بهتر است این نکته را فراموش نکنید که لباس و اشیایی که بیش از ۱۰۰ سال قدمت دارند، به عنوان عتیقه شناسایی می‌شوند. در این مطلب تعدادی استایل دخترانه سبک وینتیج را برایتان جمع آوری کرده ایم تا با کمک آن ها استایل عید خود را انتخاب کرده و دل دوستان و آشنایان را با سادگی و اصالتتان ببرید.

اگر دنیال اکسسوری های وینتیج می گردید، باید سعی کنید عینک، کفش، کمربند، کراوات/ پاپیون، جلیقه، کلاه، ساپورت، کیف، گردنبند و گوشواره و … را بر اساس مدل های قدیمی که شما را به یاد فیلم های ۱۳۷۰ به قبل می اندازند، انتخاب کنید.

برای انتخاب لباس نیز همینطور، سعی کنید یک پیراهن بلند چین دار و یا دامن چین دار با جلیقه و یا شلوار پارچه ای کلاسیک انتخاب کنید. سعی کنید رنگ شلوار و دامن با رنگ جلیقه در تضاد نباشد تا بتوانید هردو را با جلیقه ست کنید. در انتخاب دامن و پیراهن هم حتما سعی کنید چین دار و یک مقدار پف پفی باشد. اگر هم انتخاب شما یک سارافون کلاسیک است، سعی کنید شومیزی که برای زیر آن انتخاب می کنید، آستین هایش پفی باشد تا سبک وینتیج در آن رعایت شود.