اقتصادی ترین خودروی ژاپنی در ایران نجومی شد! + جدول قیمت

به گزارش باملین قیمت میتسوبیشی اتوتلندر در تاریخ ۲ آذر ماه ۴٫۶۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان است. این شاسی بلند که به تازگی ۵۰ میلیون تومان ارزان شد باز هم رو به رشد است.

قیمت میتسوبیشی کارکرده در بازار

بر این اساس برای خرید یک خودروی ارزان قیمت خارجی از برند میتسوبیشی می توانید میراژ ۲۰۱۶ را انتخاب کنید قیمت این خودروی کامپکت در بازار ۷۹۹ میلیون تومان است.

قیمت میتسوبیشی پاجرو مدل ۱۳۸۶ کارکرده هم ۱ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان است.

از خودروهای اقتصادی میتسوبیشی می توان به لنسر هم اشاره کرد این سواری در بازار ایران البته کمی گران است مدل ۲۰۱۷  کارکرده این خودرو ۱ میلیارد و ۵۵۰ میلیون تومان قیمت دارد.

برای خرید شاسی بلند هم می توانید اوتلندر را انتخاب کنید که یک خودروی با کیفیت است این خودروی هم رده کیا اسپورتیج و هیوندای سانتافه است که مدل کارکرده آن بسته به تیپ های مختلف کمتر از۳  میلیارد تومان قیمت دارد.

تاریخچه میتسوبیشی

میتسوبیشی یک ابرشرکت ژاپنی است که کار خود را به عنوان یک تجارت‌خانه در قرن نوزدهم میلادی آغاز کرد. این شرکت امروزه زیرشاخه‌های متعددی دارد که بخش خودرویی آن، میتسوبیشی موتورز نام دارد. میتسوبیشی موتورز فعالیت خود را از دهه ۱۹۷۰ میلادی آغاز کرد. این شرکت به دلیل عرضه خودروهای اسپرت و خوش قیمت شناخته می‌شود و به همین دلیل در سطح جهان محبوب است. میتسوبیشی موتورز امروزه بخشی از اتحاد سه گانه رنو – نیسان – میتسوبیشی است. میتسوبیشی از دهه ۱۳۷۰ با مدل‌هایی همچون گالانت و لنسر در ایران حضور یافت. خودروهای میتسوبیشی طی دهه‌های بعدی نیز در ایران عرضه شدند. خودروهای میتسوبیشی در ایران به عنوان محصولات ژاپنی خوش‌قیمت شناخته می‌شوند.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات کاملی درباره قیمت روز خودروهای میتسوبیشی به دست خواهید آورد.

 

قیمت بازار انواع خودرو میتسوبیشی

برند مدل(سال ساخت) کارکرد (کیلومتر) قیمت (تومان)
ASX تیپ ۴ ۲۰۱۸ ۳۴,۰۰۰ ۲,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰
اوتلندر ۲۰۱۸ ۷۷,۰۰۰ ۳,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰
اوتلندر تیپ ۵ ۲۰۱۸ صفر ۴,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰
اوتلندر PHEV ۲۰۱۸ ۸۰,۰۰۰ ۳,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰
لنسر ۲۰۱۷ ۶۲,۰۰۰ ۱,۵۵۰,۰۰۰,۰۰۰
پاجرو ۱۳۸۶ ۱۶۵,۰۰۰ ۱,۳۵۰,۰۰۰,۰۰۰
میراژ ۲۰۱۶ ۱۴۰,۰۰۰ ۷۹۹,۰۰۰,۰۰۰