امسال این ۶ مدل موی زنانه ترند شده اند!

مدل مو می تواند تاثیر زیادی در ظاهر شما داشته باشد. برای انتخاب مدل مو باید به عوامل مختلفی مانند رنگ پوست، فرم صورت و سر دقت داشته باشید. اما یکی از عوامل دیگری که می تواند در زیبایی شما تاثیرگذار باشد، انتخاب مدل موی جدید و ترند سال است. بسیاری از مدل های زیبا وجود دارند که دیگر از مد افتاده اند و کمتر آنها را مشاهده میکنیم. مدل موهای مختلفی مانند باب پروانه ای یا بافت موی دخترانه فرانسوی در این سالها ترند شده اند. در این مطلب از باملین علاوه بر این مدل موها می توانید ترندترین مدل موی زنانه سال ۱۴۰۳ را مشاهده کنید.

 

 

۱- باب متوسط

یکی از مدل موهایی که در سال گذشته در دنیای مد تسلط داشتند، مدل موهای باب بودند. می توان انتظار داشت که این روند در سال ۲۰۲۴ نیز ادامه یابد. در سال ۲۰۲۳ مدل موهای باب کوتاه و بلند ترند شده بودند و به نظر می رسد امسال مدل موی باب متوسط ترند خواهد شد.

 

 

 

۲- فیس فریم موهای لیر

مدل موی لیر یا پَر یکی از زیباترین و پرطرفدارترین مدل موها در میان خانم ها است که در سال ۲۰۲۴ نیز طرفداران خاص خود را خواهد داشت. این مدل مو همراه با فیس فریم یکی از ترندهای سال جدید خواهد بود.

 

۳- باب قارچ

اگر قصد دارید موهای متوسط خود را با تکنیک باب کوتاه کنید، مدل موی قارچ را انتخاب کنید. این مدل موی گرد یکی از محبوب ترین مدل موها در سال ۲۰۲۴ خواهد بود که به ویژه برای موهای ظریف بسیار مناسب است. می توانید از یک برس گرد و بزرگ برای حالت دادن انتهای موها به سمت داخل کمک بگیرید.

 

۴- فرینج

فر مو همیشه طرفداران خاص خود را دارد؛ اما در سال ۲۰۲۴ شاهد تغییر رنگ موهای فر به تناژهای روشن تر خواهیم بود. در مدل فرینج بخشی از موها روی خط مو حالت داده می‌شوند و قسمتی یا تمام پیشانی را می‌پوشاند. در سال جدید چتری ها هم ترند باقی می مانند.

 

۵- شگی بلند با چتری

مدل موی شگی حالتی مدرن و شیک برای موهای شما به ارمغان می آورد و در هر موقعیتی شما را جوان تر نشان می دهد. این مدل مو بر روی موهای صاف و ضخیم بهترین عملکرد را دارد و نگهداری و مراقبت از آن نیز ساده است.

 

۶- موهای بلند با هایلایت های ظریف

موهای بلند در سال ۲۰۲۴ همچنان محبوبیت خود را حفظ خواهند کرد. این مدل مو با هایلایت های ظریف به وسیله تکنیک آمبره زیبایی خاصی دارد. به ویژه که دیگر نیازی به رنگ کردن مدوام ریشه موها نخواهید داشت.