امسال به جای شلوار جین این شلوارها رو بپوش! | بهترین جایگزین شلوار جین در سال ۲۰۲۴

چند سالی هست که شلوارهایی به جز شلوار جین ترند شده اند و به استایل های زنانه اضافه شده اند. بهتر است به جای استایل های تکراری و همیشگی از استایل های ترند و جدیدتر استفاده کنید. البته این کار نیاز به لباس های جدید هم دارد و شما باید با شلوارهای جایگزین شلوار جین هم آشنا شوید و آنها را در کمد لباس خود داشته باشید. در این مطلب از باملین قصد داریم بهترین جایگزین شلوار جین در سال ۱۴۰۳ را به شما معرفی کنیم.

 

 

شلوارهای دمپا گشاد

شلوارهای دمپا گشاد باعث می شوند پاها باریک تر به نظر برسند. و وقتی با کفش پاشنه دار یا لژدار پوشیده شوند، استایل بسیار زیبایی می سازند. برای داشتن استایلی متعادل، بهتر است از کراپ تاپ استفاده کنید، یا اگر از استایل های با حال و هوای قدیمی خوش تان می آید، جلیقه های بافت یا تاپ های پشت گردنی هم گزینه ی مناسبی هستند.

شلوارهای چرمی

شلوارهای چرمی کاربرد زیادی دارند و آن ها را با لباس های زیادی می توانید ترکیب کنید. با شلوارهای چرمی هم می توانید استایلی رسمی برای خود بسازید و هم استایلی غیررسمی. این جنس شلوار برای هوای خنک، در پاییز و اوایل بهار مناسب است که با آن می توانید گرم و در عین حال، شیک بمانید. این شلوارها به رسیدگی زیادی هم نیاز ندارند، چرا نیازی به شستشو و اتو کردن شان نیست.

شلوارهای جاگر

شلوارهای جاگر دیگر صرفاً برای ورزش کردن نیستند و به استایل روزمره راه پیدا کرده اند. بسیاری از مشتاقان مُد و فشت نشان داده اند که شلوارهای جاگر هم می توانند شیک باشند. ترکیب آن ها با یک اورکت یا یک کت اورسایز و کفش پاشنه بلند می تواند استایل تان را مُد روز کند.

شلوارهای کارگو

شلوارهای گشاد و جیب دار هم کاربردی اند و هم شیک، و مدت ها است که یکی از لباس های مورد علاقه ی شیک پوش ترین سلبریتی های دنیا هستند. استایلیست ها پیشنهاد می کنند که صرفاً از رنگ های تیره ی این شلوارها استفاده نکنید و به رنگ های روشن آن ها هم توجه داشته باشید.

شلوارهای جین خاکستری

شلوارهای جین جذب خاکستری جایگزین بسیار خوبی برای شلوارهای جین رایج آبی رنگ هستند. آن ها کاربردهای متعددی دارند؛ برای هر فصل و موقعیتی مناسب اند و با لباس های مختلفی ترکیب می شوند. رنگ های هم روشن و هم تیره ی این شلوارها شیک اند.

دامن های پلیسه

دامن ها پلیسه هم از آن لباس های مُد روزی هستند که برای موقعیت های مختلف قابل استفاده اند. اگر با بلوز یا پیراهن دکمه دار ترکیب شوند، ظاهری حرفه ای به شما می دهند و اگر با سوییشرت اسپرت یا پولیور اورسایز ترکیب شوند، استایلی غیر رسمی برایتان می سازند.

شلوارهای چارخونه

شلوارهای چارخونه ی فاق بلند و دمپا گشاد مدت ها است که مُد روز هستند. آن ها با تیشرت، بلوزهای ابریشمی، ژاکت های بافت یا کت ترکیب شیکی می سازند.

شلوارهای مخمل

شلوارهای مخمل بار دیگر مُد شده اند. این شلوارها را می تواند با انواع رنگ ها، از قهوه ای پررنگ گرفته تا صورتی و خاکی به تن کرد.

شلوارهای رنگی

شلوارهای رنگی، از رنگ های ملایم پاستلی گرفته تا رنگ های تند مانند زرد، سبز یا قرمز، جای خود را در نمایش های مُد باز کرده اند. این شلوارها کاربردهای متعددی دارند و از آن ها می توان با استایل ها و در موقعیت های مختلف استفاده کرد.