اهمیت فرزند برای زن باردار، زن شوهردار و زن مجرد برای زن غیر باردار از نظر ابن سیرین، صرف نظر از زیبا بودن، مرده یا مریض بودن فرزند. از نظر قرآن و معبران معروف + با جزییات دقیق

دراین مطلب از سایت باملین اهمیت فرزند برای زن باردار، زن شوهردار و زن مجرد برای زن غیر باردار از نظر ابن سیرین، صرف نظر از زیبا بودن، مرده یا مریض بودن فرزند. از دیدگاه قرآن، حضرت یوسف و اما صادق (ع) و دیگر معبران معروف در حوزه تعبیر خواب را آماده کرده ایم. اگر دوست دارید اهمیت فرزند برای زن باردار، زن شوهردار و زن مجرد برای زن غیر باردار از نظر ابن سیرین، صرف نظر از زیبا بودن، مرده یا مریض بودن فرزند. را با جزئیات بیشتر بدانید در ادامه مطلب همراه ما باشید.

در سال ۲۰۲۱، ما به شما تعبیر رایگان تعبیر خوابها و رؤیاها را برای بزرگترین مفسران مانند ابن سیرین، النبلسی، ابن شاهین و الواسمی ارائه می دهیم، از جمله تعبیر نمادهای مختلف همانطور که در کتب مفسران ذکر شده است.

شما را معرفی می کنیم

حاوی

اهمیت فرزند برای زن باردار، زن شوهردار و زن مجرد برای زن غیر باردار از نظر ابن سیرین، چه بچه زیبا باشد، چه مرده و چه بیمار.

 1. تولد معمولاً به معنای خوب است
 2. دختر تنها که در خواب ببیند باردار است و پسری به دنیا می آورد به این معناست که با مردی ازدواج می کند اما قبلاً او را نمی شناخت.
 3. اگر نوزاد از نظر ظاهری زیبا باشد، ازدواج خود را با مردی سخاوتمند و خوش اخلاق اعلام می کنید
 4. اگر بچه زشت باشد به این معناست که با شخص بدی ازدواج کرده است
 5. زن متاهلی که باردار نیست و می بیند پسری به دنیا آورده است، پیش بینی می کند که به زودی حامله می شود و اگر به فکر بارداری و زایمان نباشد فرزندش همان ویژگی هایی را خواهد داشت که در خواب دیده است.
 6. زن حامله ای که دید فرزندی به دنیا آورد، پیش بینی می کند که دختری برعکس آنچه در خواب دیده است به دنیا خواهد آورد.
 7. علیرغم تمایل تعداد محدودی از مفسران به این که می گویند آن گونه که خود می بیند به دنیا می آید، علم آن فقط نزد خداوند متعال است.
 8. و زن حامله ای که در ماه های آخر بارداری این خواب را دیده بود به او گفت که انشاءالله به زودی برای سلامتی خود و فرزند آینده اش زایمانی آسان به دنیا خواهد آورد.
 9. دختری تنها که در خواب می بیند که فرزندی بیمار به دنیا آورده است، ازدواج با مردی بی رحم یا پست را به تصویر می کشد.
 10. در خواب زن متاهل حکایت از بیماری یا مرض ازدواج دارد و در خواب زن باردار می گوید خدای نکرده زایمان سخت می شود.
 11. دیدن تولد فرزند مرده در خواب زن باردار هشدار درد بعد از زایمان است
 12. اما خواب زن متاهل بیانگر ناتوانی او در بچه دار شدن مجدد یا فوت یکی از بستگانش مانند برادر، پدر، دایی، دایی و… است.
 13. در خواب زن مجرد، بیانگر مشکلات و ترس های بعد از ازدواج است
 14. زن تنهای که در خواب گربه ای به دنیا می آورد ازدواج خود را با دزد پیش بینی می کند و زن متاهلی که این را می بیند پیش بینی می کند که در اندوه و توهم زندگی خواهد کرد.
 15. دیدن زن باردار پیش بینی می کند که پسری با ویژگی های بد به دنیا خواهد آورد
 16. تولد پسر نماد پایان اضطراب و زوال آن و همچنین فراوانی وسایل امرار معاش و سهولت اوضاع است.
 17. این دید تعبیر خوابیی انسان جویای دانش مسیری است که برای رسیدن به آرزوی خود طی می کند و برای پیشرفت و رسیدن به آن باید استقامت و پشتکار داشته باشد.
 18. و آن چشم انداز شامل امداد برای زندانیان و نیازمندان و شامل تلاش برای دستیابی به زندگی و گذران زندگی است.
 19. برخی از مفسران می گویند که دیدن تولد فرزند در خواب می تواند نمادی از اندوه، اضطراب و بلا باشد.
 20. خوب است مرد را طوری ببینی که گویی زن حامله او پسری به دنیا آورده است، زیرا بینایی نشان می دهد که او پسر دارد.
 21. اگر همسرش باردار نباشد نشان دهنده حاملگی او و تولد پسر است
 22. یا اینکه رزق و روزی و خوبی و فراوانی را که به او داده می شود دریافت کند و زندگی او را تغییر دهد.
 23. و اما مرد مجردی که در خواب می بیند که زنی برای او پسری به دنیا می آورد، ناگزیر نامزدی یا ازدواج او را پیشگویی می کند.
 24. اگر مردی در خواب ببیند که اوست که مردی به دنیا می آورد
 25. و اگر سالم بود، بیماری خود را پیش بینی می کرد و تولد پسر تاجر، پیشگویی زیان و فقر بود.
 26. و هر که ببیند مادرش او را دوباره به دنیا می آورد، مرگ بیننده را پیشگویی می کند
 27. دیدن پیرمردی در خواب که دختر، زن، پسر، پسر یا پسرش پسری به دنیا می آورد، بیانگر بارداری قریب الوقوع است.
 28. اگر مردی ببیند که تنها پسر یا تنها دخترش پسری به دنیا می آورد، انشاءالله دلالت بر آرامش و سعادت آینده دارد.

تعبیر خواب تولد پسر – یوتیوب https://www.youtube.com/watch?v=3zPKQaJAckU

بیشتر بخوانید در مورد

علم تعبیر خواب در اسلام به آن بیان رویه یا بیان رویه نیز می گویند و یک فقه اسلامی واحد و دارای احکامی است که برگرفته از قرآن کریم و احادیث نبوی است. از نظر آکادمیک به رسمیت شناخته نمی شود و در دانشگاه ها و موسسات معتبر تدریس نمی شود. هدف این علم تعبیر خوابی است که از جانب خداوند آمده و دارای معانی و تعابیری است که برای فرد یا جامعه در امور دینی و دنیوی مفید است و یا آنچه که بینش صحیح یا صالح شناخته می شود از دیدگاه اسلام است. شریعت و معارف اهل سنت و جماعت.

رؤیاها و تعبیر آنها در قرآن کریم

تعبیر خواب در قرآن کریم در سوره یوسف با عبارت تعبیر احادیث آمده است، خداوند متعال می فرماید: پروردگارت تو را برمی گزیند و من تعبیر احادیث و برکتی از تو و یعقوب را به تو می آموزم که تکمیل شد. پدر و مادر ابراهیم و اسحاق که پروردگار حکیم تو تعلیم می دهد. از رؤیاهای قرآن کریم:

 • خواب حضرت یوسف که حضرت یعقوب فرمود: وقتی یوسف به پدرش گفت: ای پدر یازده ستاره دیدم و او خورشید و ماه را دید.
 • و خواب این دو اسیر را یوسف پیغمبر خدا روایت کرده است: با او از زندان نزد پسران رفتیم و گفتم یکی از آنها شراب را به من نشان داد و گفت: دیگری را خرد می کنم، تو به او نشان دادی. بر سرم نان می برم و پرنده آن را می خورد در آیه: ای اسیران یکی از شما به پروردگارش شراب می دهد و دیگری مصلوب می شود و پرندگان او را می خورند.
 • خواب پادشاه که حضرت یوسف فرمود: یوسف ای دوست عزیز از هفت گاو چاق که هفت سبزی کم چرب و هفت خار می خورند و بقیه را که به مردم نسبت داده است برایمان بگو. آنها می دانند که او هفت سال، سخت ترین، زراعت می کند. سپس هفت نفر از آنچه من به آنها داده ام و اندکی از آنچه تقویت کرده ام با احتیاط بخورند و سالی می رسد که به مردم کمک و مزد داده می شود.
 • دیدن و تفسیر آن در سنت

  علم تعبیر خواب به اسلام از زمان حضرت محمد (ص) برمی گردد. حديث نيز او را در تعبير خواب نزد اصحاب خود آورد و احكام تعبير را به آنان آموخت و آثاري در حديث وجود دارد كه نشان مي دهد اصحابش خواب را تعبير مي كردند.

 • فرمود: سه خواب: این از آن خواب های شیطان است که پسر آدم غمگین می شود و بعضی از آنها به او مربوط می شود وقتی بیدار می شود و او را در خواب می بیند و بعضی از آنها جزء آن هاست. آنها از چهل و شش جزء نبوت».
 • مردی در حال موعظه نزد رسول خدا آمد و گفت: ای رسول خدا آنچه را دیروز دیدم دیدم گویا گردنم شکسته و سرم افتاده است.
 • مردی نزد رسول خدا صلی الله علیه و آله آمد و گفت: آن شب در خواب دیدم چتری از کره و عسل آب شده بیرون رفت و دیدم مردمی که بسیاری از آنها مستقل بودند خفه می شوند. اگر او بود، آسمان به آسمان رسید، ببین، تو آن را گرفتی و انجام دادی، سپس یکی آن را گرفت و انجام داد، سپس دیگری آن را گرفت و قطع کرد، سپس رسید، سپس ابوبکر. گفت: ای رسول خدا، پدرم، خداوند مرا آزاد می کند تا از او عبور کنم. این اسلام است. مثمر ثمر است، از قرآن رایجتر است و مستقل است و حق داری آن را به دلیلی که از آسمان به زمین متصل است، بگو رسول من. خدایا برای پدر و مادرم حق با شماست یا اشتباه؟ پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم می فرماید: «در برخی موارد بر حق و در برخی موارد ظلم کردم». گفت: برای رضای خدا یا رسول الله به من بگو چه کردی؟ ? “او گفت نه…