اگر پوست گندمی و سبزه داره باید رژ لب این رنگی بزنی!

یکی از نکات مهمی که در هنگام خرید رژ لب باید به آن دقت داشته باشید، رنگ پوستتان است. مطمئنا رنگ رژ لبی که برای پوست سفید مناسب است نمی تواند همان زیبایی را برای رنگ پوست گندمی و سبزه داشته باشد. اگر پوست گندمی و سبزه ای دارید باید سعی کنید با شناخت کافی بهترین رنگ رژ لب را برای خود انتخاب و خریداری کنید تا لب های شما نه زیاد روشن و نه زیاد تیره به نظر برسند. در این مطلب از باملین بهترین رنگ رژ لب برای پوست های گندمی و سبزه را معرفی میکنیم.

 

رژ لب مایع میبلین مدل LIFTER GLOSS شماره ۰۱۸ رنگ BRONZE

از آن‌جایی که افراد با پوست گندمی، ته‌مایه‌هایی از رنگ برنز را بر پوست خود دارند، با استفاده از رژ لب‌هایی که رنگ برنز تیره دارند، زیبایی لب‌هایشان چندبرابر می‌شود. از این رو رژ لب مایع میبلین مدل LIFTER GLOSS شماره ۰۱۸ رنگ BRONZE یکی از بهترین رنگ رژ لب‌ها برای پوست گندمی است. این رژ لب، رژ لبی است که توسط مجله معتبر ALLURE در سال ۲۰۲۲ برنده جایزه شده است. رژ لب مایع میبلین مدل LIFTER GLOSS، دارای اپلیکاتور XL Wand™ است و این مساله باعث می‌شود که با یکبار استفاده، رنگ رژ بر روی لب‌ها تثبیت شود. رنگ این رژ لب، برنز تیره است و بافت آن به شدن درخشنده و زیبا است.

 

چرا رژ لب مایع میبلین مدل LIFTER GLOSS شماره ۰۱۸ رنگ BRONZE بهترین انتخاب است؟

اگر بخواهید بهترین رنگ رژ لب برای پوست گندمی را انتخاب کنید که لب‌های شما را براق‌تر و حجیم‌تر نشان دهد در حالی که هیچ‌گونه فیلر یا پر کننده ندارد بهتر است از رژ لب مایع میبلین مدل LIFTER GLOSS شماره ۰۱۸ رنگ BRONZE استفاده کنیم. این رژ لب دارای گواهینامه تست الرژی است و امکان اینکه لب‌های شما به مواد داخلی آن حساسیت پیدا کند، بسیار کم است. بعلاوه، مواد تشکیل دهنده این رژ لب به صورتی است که به لب‌های شما آبرسانی می‌کند درحالیکه ماندگاری آن نسبتا بالا است.

 

اگر رژ لب میبلین با رنگ برنر را برای پوست گندمی مناسب نمی‌دانید می‌توانید یکی دیگر از موارد زیر را انتخاب کنید:

۱٫ رژ لب جامد دایانا مدل Matte شماره ۱۶ مناسب برای پوست گندمی

 

ساخت ترکیه، مواد اولیه ایتالیا، پایه رنگ سرخابی، وزن ۴ گرم، آبرسان و مرطوب کننده، بدون سرب، حاوی ویتامین E، جلوه مات و بافت مخملی، حاوی موم زنبور عسل، مناسب برای پوست گندمی.

نکته: این رنگ رژ لب، رنگی بسیار خاص دارد که برای مهمانی‌ها به شدت مناسب است، بعلاوه می‌توان شادابی خاصی با استفاده از آن به چهره بخشید.

۲٫ رژ لب مایع شماره ۱۰۹ کیکو KIKO مناسب برای پوست گندمی

 

ساخت ایتالیا، پایه رنگ قرمز، رنگ اصلی قرمز توت فرنگی، دارای برق لب، جلوه براق، دارای سری نوک تیز و بدون نیاز به خط لب، مناسب برای پوست گندمی.

 

۳٫ رژ لب ۲۴ گلدن رز Golden Rose مناسب برای پوست گندمی

 

ساخت ترکیه، پایه نارنجی، متمایل به آجری، جلوه مات و مخملی، ماندگاری بالا، جلوگیری از حساسیت و آلرژی، مناسب برای پوست گندمی.