اگه از ثبت نام کنکور جا موندید باید ۶۱۸ هزار تومن بپردازید! / هزینه ثبت نام جاماندگان کنکور ۱۴۰۳ مشخص شد

به گزارش باملین و به نقل از ایسنا افرادی که از ثبت نام برای کنکور ۱۴۰۳ جا مانده اند می توانند از سه شنبه ۲۷ آذرماه ۱۴۰۳ با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org اقدام به ثبت نام کنند.

 داوطلبانی که در مهلت مقرر موفق به ثبت‌نام‌ و شرکت‌ در آزمون‌ سراسری سال ۱۴۰۳ (نوبت اول) و آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو – معلم در دانشگاه فرهنگیان نشدند، ثبت‌نام با تاخیر برای این‌دسته از داوطلبان از امروز دوشنبه ۲۷ تا فردا سه‌شنبه ۲۸ آذر ماه جاری از طریق درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org آغاز می‌شود.

ثبت‌نام کنکور برای جاماندگان ۶۱۸ هزار تومان آب می‌خورَد
هزینۀ ثبت‌نامِ عادی در نوبت اول کنکور ۲۰۸ هزار تومان بود اما الان در سایت سازمان سنجش هزینۀ خرید سریال ثبت‌نامِ باتاخیر ۶۱۸ هزار تومان اعلام شده است.

سال‌های پیش مسئولان سازمان سنجش در توضیحِ چرایی افزایش هزینۀ ثبت‌نام برای جاماندگان کنکور گفته بودند که مصوبۀ دولت این است که از افرادی که بعد از مهلت‌های معمول در کنکور ثبت‌نام می‌کنند جریمه گرفته شود.

آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ (نوبت اول) و آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو – معلم در دانشگاه فرهنگیان در روزهای پنجشنبه و جمعه ششم و هفتم اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.