اگه دنبال یه کادوی خفن برای دوستت هستی بخون!

احتمالا برای شما هم پیش اومده باشه که تولد یا مناسبت دیگه ای هست که باید به دوستتون تبریک بگید و برای او کادوی خوبی بخرید اما نمیدونید که چی بخرید. بهتره توی این شرایط گشتی توی اینترنت بزنید و با کادوهای جدیدی که احتمالا هیچ کدوم از اونها رو دوستتون نداره بیشتر آشنا شید. تو این مطلب از باملین میتونید بهترین و جدیدترین کادوها رو بشناسید.

 

  • نظم دهنده کشو و کمد!

یک هدیه کاربردی! لازم نیست با سلیقه کسی جور باشد یا نه، چون همه نظم را دوست دارند! پس اگر خوشش هم نیاید درواقع این نشان از بی نظمی شخص اوست! این نظم دهنده‌ها بسیار لازم هستند، از ریخت و پاش داخل کشوهای دراور یا کمددیواری و حتی کابینت جلوگیری می‌کنند. باعث سروسامان دادن تمام وسایل می‌شوند. انتخاب خوبی است در آن شک نکنید!

  • کیف مخصوص ایرپاد یا هدفون

چه کسی از اینکه هدفون یا ایرپادش را محفوظ نگه دارد بدش می‌آید؟! هیچ کس! پس خیال واهی نکنید و برای او این وسیله را هدیه بخرید! مطمئن باشید یک جایی به کارش خواهد آمد و شما را به یاد خواهد آورد. مشکل پسندها نیز نیازهایی دارند که باید به آنها پاسخ داد!

  • آویز روسری و شال!

مسلما هر خانم تعدا زیادی شال و روسری دارد که مرتب نگه داشتن آنها تاحدودی سخت است. حتی آقایان هم در منظم نگه داشتن کراوات، یا لباس‌های ریز خود دچار مشکل خواهند شد پس مطمئن باشید این وسیله به دردشان خواهد خورد!

  • کارت هدیه!

چه چیزی بهتر از اینکه فرد موردنظر خودش بداند برای خودش چه چیزی تهیه کند؟! با هدیه کردن یک کارت اعتباری شما می‌توانید به اون این امکان را بدهید که با سلیقه‌ی خودش دست به انتخاب بزند. خیال خودتان هم راحت خواهد بود که برخلاف سلیقه‌اش عمل نکرده‌اید!

  • لباس خانگی

ست لباس خانگی برای هر کسی لازم است. تمام افراد سختگیر در انتخاب لباس برای خانه هرچقدر هم سختگیر باشند باز این نکته را می‎‌دانند که استفاده از آن همیشگی نیست. برای اینکه تمام موارد یک انتخاب درست را درنظر گرفته باشید سعی کنید از لباس‌هایی که خیلی طرح و نقش و متن دارند استفاده نکنید تا این سادگی بیشتر به چشم بیاید!

  • جعبه‌ی دمنوش!

اگر اهل نوشیدن دمنوش است (الان دیگر همه دمنوش‌های مختلف را دوست می‌دارند!) برایش یک جعبه پر از دمنوش‌های مختلف بخرید. اگر جعبه چوبی باشد که امکان گذاشتن آن روی میز پذیرایی هم موجود باشد که خیلی بهتر است. این انتخاب خوبی است که پشت آن هیچ حرفی هم نخواهد بود!