اگه رنگ پوستت گندمیه باید لباس های این رنگی رو بپوشی!

اگر پوست سبزه یا گندمی دارید، باید نکات مختلفی را در انتخاب رنگ لباس خود مد نظر داشته باشید. اگر رنگ های اشتباهی را انتخاب کنید ممکن است پوستتان تیره تر از چیزی که هست نشان داده شود. اما با انتخابی درست می توانید استایل جذاب تر و خفن تری داشته باشید که پوستتان هم روشن تر نشان داده شود. در این مطلب از باملین می توانید با رنگ لباس مناسب برای پوست های گندمی آشنا شوید.

 

 

۱٫ لباس رنگ آلبالویی برای پوست گندمی‌ها

رنگ آلبالویی، در کنار رنگ اصلی سال ۲۰۲۴ که هلویی است، یکی از اصلی‌ترین رنگ‌های سال ۲۰۲۴ محسوب می‌شود. از طرفی، افرادی که رنگ پوستشان گندمی است می‌توانند در لباس‌هایی با رنگ آلبالویی ظاهر شوند تا جذابیتی چندبرابری پیدا کنند. از آن‌جایی که رنگ آلبالویی رنگی گرم است، کاملا با رنگ پوست گندمی هماهنگ خواهد شد.

 

۲٫ لباس رنگ مشکی برای پوست گندمی‌ها

لباس رنگ مشکی یکی از لباس‌هایی است که افراد با رنگ پوست گندمی را به شدت خوش استایل می‌کند. این رنگ لباس، لباسی است که هرگز تاریخ انقضا نداشته و مختص به مناسبتی خاص نیست. افرادی که پوست گندمی دارند با پوشیدن لباس‌هایی با رنگ مشکی می‌توانند بسیار قدرتمند و جسور جلوه کنند. به طور کلی می‌گویند که افراد با رنگ پوست گندمی بهتر است یا روشن‌ترین یا تیره‌ترین رنگ‌ها را بپوشند، چه رنگی بالاتر از مشکی؟

۳٫ لباس رنگ سورمه‌ای برای پوست گندمی‌ها

اگر می‌خواهید بدانید افرادی که رنگ پوست گندمی دارند بهتر است همواره چه رنگ لباسی را داخل کمد خود داشته باشند، باید به شما بگوییم که آن رنگ، سورمه‌ای است. وقتی به سراغ خرید لباس سورمه‌ای رفتید، حتما تیره‌ترین سایه را پیدا کنید، آن را کنار مچ دست خود بگیرید، از دیدن نتیجه حیرت‌زده خواهید شد. رنگ سورمه‌ای جزو آن دسته از رنگ‌هایی است که چه برای مناسبت‌های رسمی، چه برای مهمانی‌ها می‌توانیم روی آن حساب باز کنیم، به خصوص اگر پوستمان گندمی باشد.

۴٫ لباس رنگ شیری برای پوست گندمی‌ها

همانطور که رنگ سیاه به عنوان تیره‌ترین سایه می‌تواند برای افرادی که رنگ پوست گندمی دارند مناسب باشد، سایه‌های روشن، مثل رنگ شیری نیز می‌تواند رنگ لباس مناسب با چنین رنگ پوستی باشد. پوشیدن لباس‌هایی که شیری رنگ هستند، برای افرادی که رنگ پوست گندمی دارند، باعث می‌شود که رنگ پوستشان بازتر و شاداب‌تر به نظر برسد. یعنی رنگ شیری مستقیما می‌تواند از خطای دید افراد اطراف شما استفاده کرده و پوست شما را روشن‌تر نشان دهند.

۵٫ لباس رنگ صورتی برای پوست گندمی‌ها

یکی از جذاب‌ترین رنگ‌هایی که در سال ۲۰۲۴ افراد با رنگ پوست گندمی، می‌توانند با خیالی آسوده به سراغش بروند، لباس‌های صورتی رنگ است. صورتی با سایه‌های روشن، مثل صورتی پاستلی و صورتی باربی می‌تواند گزینه‌های بسیار خوبی برای کسانی باشد که رنگ پوستشان گندمی است. اگر دوست دارید کمی کم‌سن‌تر از چیزی که هستید نشان دهید، بهتر است حتما روی رنگ صورتی حساب باز کنید.

نکته: افراد با رنگ پوست گندمی بهتر است همواره از لباس‌های رنگ قهوه‌ای دوری کنند چراکه این رنگ تشابه زیادی با رنگ پوست خودشان داشته و تناقض لازمه برای استایل‌های خاص را به همراه نخواهد داشت.