اگه موقع اخم روی پیشونیت خط میوفته این کارها رو انجام بده!

یکی از مشکلاتی که شاید خیلی از ماها با آن دست و پنجه نرم می کنیم، خط های روی پیشانی است. هنگامی که ابروهایمان را به پایین یا بالا می بریم و یا به اصزلاح اخم می کنیم، خط های متعددی روی پیشانی و بین ابروها به وجود می آید که اصلا ظاهر خوشایندی ندارد و از بین بردن این خط ها می تواند باعث زیبایی شما شود. اگر شما هم به این مشکل بر خورده اید و از خطوط روی پیشانی رنج می برید، این مطلب از باملین را تا انتها مطالعه کنید تا راهکارهای رفع خطوط روی پیشانی را یاد بگیرید.

 

 

مواد لازم:

تخم مرغ یک عدد

شیر ۵ قاشق غذاخوری

آرد نشاسته ذرت یک قاشق غذاخوری

طرز تهیه:

تخم مرغ را آبپز کنید و فقط زرده آن را نگه دارید! سفیده آن را دور نیندازید، با میل و رغبت کامل آن را بخورید تا پروتئین بدنتان هم تامین بشود! زرده آبپز شده را در یک ظرف با پشت چنگال یا قاشق له کنید. شیر را به همراه آرد نشاسته ذرت به آن اضافه کنید و خوب هم بزنید تا یکدست شده و شبیه کرم و ماسک‌هایی که همیشه استفاده می‌کنید گردد. این ماسک را روی خط اخم یا دور چشمتان که چین و چروک دارد بزنید. ۲۰ دقیقه منتظر بمانید تا خشک بشود و بعد از طی این مدت با آب ولرم صورتتان را بشویید و با دستمال کاغذی یا حوله تمیز و نرم آن را خشک کنید.

هفته‌ای دو بار از این ماسک استفاده کنید تا به مرور شاهد تاثیرات مثبتش روی پوستتان باشید. هر وقت اقدامی برای مراقبت از پوست صورت انجام می‌دهید خیلی معجزه‌وار در انتظار تغییر آنی نباشید، بلکه باید به صورت مستمر و همیشگی این کار را انجام بدهید و مطمئن باشید کاری که در آن پیوستگی باشد به نتیجه خواهد رسید.