اگه موهای پر پشتی داری این مدل موها رو انتخاب کن! (مخصوص خانم ها)

اگر موهای پرپشتی دارید احتمالا درگیر مدل کوتاهی مو برای آنها هستید و نمی دانید که چه مدل مویی را برای خود انتخاب کنید. شاید ابتدا این درگیری ها شما را آزار دهد، اما باید بگوییم که شما خوشبخت ترین انسان روی کره زمین هستید و با این موهای پرپشت هر مدل مویی که بخواهید می توانید روی سرتان اجرا کنید. در این مطلب از باملین می توانید با بهترین مدل های کوتاهی مو برای موهای پر پشت آشنا شوید.

 

۱- پیکسی بلند

اگر دوست دارید موهایتان نرم تر و صاف تر به نظر برسد، مدل موی پیکسی بلند را انتخاب کنید. در مدل موی پیکسی بلند اغلب موهای پشت و دور سر کوتاه و موهای بالای سر کمی بلندتر هستند. این مدل مو چتری های خیلی کوتاهی دارد. مدل موی پیکسی بلند تقریبا برای هر فرم صورتی مناسب است، فرم صورت را بازتر نشان می دهد و گونه ها برجسته تر دیده می شوند.


۲- پیکسی باب (بیکسی)

همانطور که از نام این مدل مو پیداست، مدل موی پیکسی باب ترکیبی از دو سبک شناخته شده پیکسی و باب است. در این مدل مو بخش جلو و بالا از باب بلندتر است و کناره‌های مو و سمت گردن از پیکسی کوتاه‌تر است. این مدل مو را می توان به راحتی کنترل کرد و حالت داد و یکی از بهترین مدل موهای کوتاه برای موهای پرپشت است.


۳- پیکسی آشفته

این مدل مو هیجان انگیزتر از پیکسی است. به راحتی با یک شانه و سشوار حالت می گیرد و هایلایت های فوق العاده اش، زیبایی موهای شما را دوچندان می کند.


۴- قارچی

مدل موی قارچی یکی از مدل های کوتاهی مو است که سال هاست در بین خانم ها و دختران جوان طرفدار دارد. این مدل مو برای افرادی که صورت و گردن بلندی دارند، مناسب است. اگر صورت پر و گردی دارید، توصیه می کنیم موهای خود را با این مدل کوتاه نکنید. زیرا موجب چاق تر به نظر رسیدن چهره شما خواهد شد.


۵- باب لیر کوتاه

مدل موی باب لیر به صورت برش های لایه لایه است و شما می توانید میزان کوتاه یا بلندی آن را به دلخواه انتخاب کنید. این مدل مو خصوصا بر روی موهای هایلایت شده، ظاهری زیبا و باشکوه ایجاد می کند.


۶- پیکسی لایه لایه با چتری بلند

این مدل مو برای خانم هایی که گردن بلندی دارند و به تیپ اسپرت علاقه دارند مناسب است. در مدل موی پیکسی بلند اغلب موهای پشت و دور سر کوتاه و موهای بالای سر کمی بلندتر هستند. مدل موی پیکسی با چتری بلند ظاهری جذاب به موهای پرپشت شما می بخشد و زیبایی آنها را دوچندان می کند.


۷- باب کوتاه با آندرکات

باب کوتاه با آندرکات یک مدل موی شیک و در عین حال برازنده است که در میان دختران جوان طرفداران زیادی دارد. این مدل مو به راحتی با انواع چهره سازگار است و آندرکات کناره های مو زیبایی آن را دوچندان می کند.