اگه موهای کم پشت و نازکی دارید این ترفندها موهای شما رو پرپشت تر نشون میده!

یکی از مشکلاتی که این روزها گریبانگیر خیلی ها شده، کم پشتی و ریزش مو است. این مشکل شاید درمان های دائمی هم داشته باشد، اما در طول درمان یا قبل از درمان هم راه حل هایی وجود دارد تا کم پشت بودن و نازک بودن موها را از بین ببرید. در واقع شما با انتخاب مدل موی مناسب می توانید کم پشتی موهای خود را بپوشانید و بهترین مدل مویی که نواقص شما را پنهان می کند انتخاب کنید. در این مطلب از باملین با بهترین مدل مو ها و ترفندها برای موهای کم پشت آشنا خواهید شد.

 

۱- موهای لایه لایه و بافت دار

به عنوان یک قاعده، مناسب ترین مدل موی زنانه برای موهای فوق العاده نازک مدل موهایی با لایه ها و بافت های متنوع هستند. این روش کوتاهی مو کمک می کند تا موی شما از نظر بصری حجیم تر به نظر برسد.


۲- پیکسی

این مدل موی پیکسی تارموهای نازک را به طرز عجیبی متحول می کند و آنها را پرتر نشان می دهد. کافی است از مقداری موس یا اسپری مو برای شلوغ تر و حجیم تر نشان دادن موها استفاده کنید.


۳- موهای مجعد بسیار نازک

فرمو، موها را حجیم تر و شاداب تر نشان می دهد. می توانید با برش های چند لایه فرم و حالت لازم را بر روی موهای مجعد خود ایجاد کنید.


۴- مدل موی نامتقارن

کوتاهی به صورت نامتقارن و مدرج با چتری های زاویه دار به سمت شقیقه ها کم پشتی موها را از دید پنهان می کند.


۵- حجم دهی با استفاده از کانسیلر مو

اگر موهای فرق سر کم پشت هستند، می توانید با کمک کانسیلر موی حاوی الیاف طبیعی فرق سر را بپوشانید. قطعا نتیجه رضایت بخشی به همراه خواهد داشت!


۶- رنگ موی مناسب

به خاطر داشته باشید که موهای بلوند ضخیم تر از موهای تیره به نظر می رسند. می توانید با کمک تکنیک هایی مانند بالیاژ یا هایلایت ابعاد بیشتری به موهای نازک خود ببخشید.

 


۷- موهای روشن حالت دار

موهای مواج روشن، قیطان های حجیم و حالت دار، اینها مدل موهای فوق العاده ای برای موهای فوق العاده نازک هستند.


۸- استفاده از شانه مو

می توانید با استفاده از یک شانه مو و جمع کردن موها به سمت بالا، آنها را حجیم تر نشان دهید.


۹- استفاده از هدبند، روسری و کلاه

می توانید از کلاه، روسری و هدبند برای پوشاندن قسمت های کم پشت موهای خود استفاده کنید.


۱۰- استفاده از کلاه گیس و اکستنشن

گاهی اوقات موها آنقدر نازکند که هیچ مدل مویی نمی تواند کم پشتی آنها را پنهان کند، در چنین مواقعی استفاده از کلاه گیس و اکستنشن گزینه مناسبی خواهد بود.


۱۱- استفاده از کش موی مناسب

با خرید یک کش مو به شکل و رنگ موهایتان می توانید کم پشتی موهای خود را بپوشانید.


۱۲- اکستنشن در زیر مو

اکستنشن مو از زیر روشی فوق العاده برای پرتر نشان دادن موهای شماست. اکستنشن‌ مو همان راز بزرگی است که هر روز چهره متفاوتی برای سلبریتی‌ها خلق می کند. اگر این کار به درستی انجام شود، ظاهر موها را فوق العاده زیباتر خواهد کرد.