اگه میخوای استایلت خراب شه این رنگارو با هم ست کن! | بایدها و نبایدهای استایل زنانه

ست کردن رنگ ها تاثیر زیادی در زیبایی استایل هر شخصی خواهد داشت. اگر ندانید که چه رنگ هایی مکمل یکدیگر هستند و به طور کلی چه رنگ هایی را می توان با یکدیگر ست کرد، احتمالا تیپ و استایل خوبی نخواهید داشت. در این مطلب از باملین رنگ هایی را که به هیچ عنوان نباید با هم ست کنید معرفی می کنیم.

 

سفید و شیری

رنگ شیری نزدیکی زیادی به سفید دارد ولی هر دو رنگ‌های خنثی هستند و ظاهری بی حال به شما می‌دهند! اگر رنگ کرم نزدیک به نسکافه‌ای یا بژ را با سفید استفاده کنید ترکیب قشنگتری خواهید ساخت.

 

 

ترکیب بیشتر از سه رنگ

جعبه‌ی مداد رنگی نیست که! اگر می‌خواهید از رنگ‌ها بهره بگیرید نهایت از سه رنگ در پوششتان استفاده کنید. تازه این سه رنگ را هم باید جوری با هم هماهنگ کنید که دو رنگی که دارید غالب باشند و رنگ سوم حضور کم رنگی داشته باشد!

قهوه ای و خاکستری

دو رنگ خنثی که کنار هم دلمرده نشانتان می‌دهند! هر کدام به تنهایی یا در کنار رنگی دیگر زیبا هستند ولی از کنار هم قرار دادنشان در لباس خودداری کنید چون سن شما را بالاتر می‌برد. رنگ‌ها در این که انرژیتان پایین بیاید خیلی نقش دارند و این را به خودتان هدیه نکنید.

قهوه‌ای و خاکستری هر کدام در کنار رنگ‌های سفید و کرم جلوه‌ی بیشتری دارند.

مشکی و سورمه‌ای

این اشتباه مهلک را نکنید! درست است که رنگ مشکی می‌تواند با همه‌ی رنگ‌ها ست شود ولی نزدیک تناژ رنگ سورمه‌ای و سیاه اصلا انتخاب خوبی نیست. یک ترکیب یک دست ولی ناهماهنگ خواهید داشت!

مشکی و قهوه‌ای سوخته

این ترکیب رنگ هم هماهنگی زیبایی ندارند. قهوه‌ای سوخته با کرم هماهنگی بیشتری دارد. اگر دوست دارید سن بالاتر به نظر برسید به حرف ما گوش نکنید و مشکی را در کنار قهوه‌ای سوخته بپوشید!

سبز روشن و صورتی

شاید هر دو به تنهایی قشنگ باشند. ملایم و لطیف. اما در کنار هم برای ظاهر شما اصلا تناسبی ندارند!

قرمز و نارنجی

نزدیکی تنالیته‌ی این دو رنگ اصلا در کنار هم جذاب نیست.

Mercedes Benz Russia Fashion Week Moscow + St Petersburg Street Style – October 2015 – RTW Spring Summer 2016

صورتی و قرمز

نه نه! فکر پوشیدن این دو رنگ را با هم نکنید. هیچ وقت!

قرمز و بنفش!

اشتباه دیگری که میتوانید مرتکب بشوید کنار هم قرار دادن این دو رنگ است!

از دنیای رنگ‌ها و انرژی‌بخشی و تاثیر فوق‌العاده‌شان در جلوه‌گری شما و تاثیرگذاری‌تان غافل نشوید. اگر تنها براساس علاقه‌مندی به رنگ‌ها از خودتان ترکیب رنگ بسازید، بهای انتخاب شما گران خواهد بود!