اگه ناخن کاشتی و میخوای برداری باید این نکته ها رو بدونی! | نکات مهم ریموو کاشت ناخن

چند سالی هست که در بین ایرانیان هم کاشت ناخن مد شده و افراد زیادی به این کار روی آورده اند. البته که این مد از تب و تاب افتاده و نسبت به چند سال اخیر کمتر کسی به سراغ کاشت ناخن های عجیب و غریب می رود. اگر شما هم از کاشت ناخن پشیمان شده اید و یا به هر دلیل قصد برداشتن ناخن های کاشته شده را دارید، باید نکاتی را قبل از این کار رعایت کنید. در این مطلب از باملین قصد داریم نکات مهم برای برداشت ناخن های کاشته شده را بیان کنیم.

 

کارهایی که نباید برای برداشتن ناخن کاشت انجام بدید

این روزها کاشت ناخن تبدیل به یک روتین زیبایی شده است وبانوان برخی صرفا برای زیبایی و برخی دیگر به دلیل مشکلات ناخن‌های‌شان و…انواع کاشت را تجربه می‌کنند. ناخن‌های کاشته‌شده زیبا به نظر می‌رسند؛ اما برای همیشه ماندگار نیستند و بعد از مدتی باید ریموو شوند، نحوه ریمو کاشت ناخن بهتر است در سالن زیبایی و توسط ناخن کار صورت گیرد تا مشکلاتی برای فرد ایجاد نشود، اگر به هر دلیلی نیاز به برداشتن فوری ناخن‌های خود و ریممو کاشت ناخن در خانه دارید، نکاتی که در این بخش از دنیای مد آورده ایم را رعایت کنید.

 

ناخن ها را نکنید

تحت هیچ شرایطی، سعی نکنید ناخن های خود را با زور بکنید.ممکن است ناخن واقعی شما بشکند و باعث عفونت یا خونریزی شود که بسیار دردناک خواهد بود.

 

 

با احتیاط از استون استفاده نمایید

اگر قصد دارید روش هایی را امتحان کنید که شامل استون هستند، دقت کنید که هیچ آتشی در اطراف شما وجود نداشته باشد، چون استون به شدت قابل اشتعال است.هم چنین در بیشتر موارد، اثرات جانبی استون شامل کم آبی پوست و چروک پوست به طور موقت است، چون ترکیب شیمیایی قوی است.

 

به دنبال کمک حرفه ای باشید

اگر احساس سوزش می کنید و یا قرمزی جدی دارید، زخم خود را فشار ندهید و به دنبال کمک حرفه ای باشید.

 

از روغن ناخن استفاده کنید

از یک روغن ناخن بعد از کارتان استفاده کنید هم چنین این روش ها می توانند واقعا بر روی پوست تاثیر داشته باشند، بنابراین مرطوب کننده ملایم را بعد از این فرآیند اعمال کنید.

 

 

از سوهان ناخن کمک بگیرید

پس از برداشتن ناخن کاشت، چسب باقی مانده و یا باقیمانده ناخن کاشت که بر روی ناخن واقعی شما باقی می ماند را با سوهان پاک کنید و از بین ببرید؛ این فرآیند معمولاً زمان زیادی را می گیرد بنابراین صبر داشته باشید و در جایی بنشینید که بتوانید به راحتی در آنجا بمانید.

بعد از این که ناخن های خود را برداشتید، حداقل یک هفته صبر کنید و به ناخن های خود اجازه دهید تا قبل از انجام کار بعدی کمی تقویت شوند.