اگه چشمات قهوه ایه از این خط چشم ها استفاده کن!

خط چشم یکی از ارکان اصلی در آرایش خانم هاست که می تواند زیبایی چشم ها را دوچندان کند و اندازه چشم ها را بزرگتر از چیزی که هست نشان دهد. اما برای هر رنگ چشمی باید بدانید از چه رنگ خط چشمی استفاده کنید تا این هماهنگی زیبایی چشم های شما را بیشتر کند. در این مطلب از باملین به شما خواهیم گفت که اگر چشمان قهوه ای دارید باید از چه رنگ خط چشمی استفاده کنید و از این طریق زیبایی و جذابیت چشم های خود را بیشتر کنید.

 

 

خط چشم قهوه ای ضد آب شیگلم

افرادی که رنگ چشم قهوه‌ای دارند برای برجسته‌تر کردن رنگ چشم خود بهتر است از خط چشم‌هایی به رنگ قهوه‌ای (از طیف روشن تا تیره، براساس سلیقه و رنگ چشم)، طوسی و آبی استفاده کنند. از این رو خط چشم قهوه ای ضد آب شیگلم یکی از بهترین انتخاب‌ها خواهد بود. نوک خط چشم قهوه‌ای شیگلم منعطف بوده و مناسب برای تمام افرادی است که در آرایش کردن مبتدی یا حرفه‌ای هستند. رنگ قهوه‌ای مات خط چشم شیگلم، با بافت یکنواخت، به راحتی می‌تواند رنگ چشم قهوه‌ای شما را برجسته کند.

 

 

 

چرا خط چشم قهوه ای ضد آب شیگلم بهترین انتخاب است؟

از آن‌جایی که خط چشم‌های قهوه‌ای رنگ متناسب برای چشم کسانی است که رنگ چشم قهوه‌ای دارند، تهیه یک خط چشم قهوه‌ای باکیفیت در اولویت خواهد بود. خط چشم قهوه ای ضد آب شیگلم امتحان خود را نزد مصرف‌کنندگان و متخصصان به خوبی پس داده است. از طرفی دیگر، این خط چشم به دلیل ضد آب بودن کمترین ریزشی نخواهد داشت و به دور چشم پس نمی‌دهد. خط چشم قهوه ای ضد آب شیگلم به‌سرعت خشک می‌شود و پس از پلک زدن، فرم خط چشم را از بین نخواهد برد.

 

اگر پیشنهاد ما برای چشم‌های قهوه‌ای و زیبای شما مناسب نبود، پیشنهادهای منحصربه‌فرد دیگری نیز برای شما داریم:

۱٫ خط چشم هندیان شماره ۰۰۶

حجم ۵ میلی‌لیتر، رنگ قهوه‌ای، ضد آب، ماندگاری بالا، جلوه‌ای مات، بدون ریزش، قلم مویی، بدون ریزش و پخش شدن دور چشم، مناسب برای چشم‌های قهوه‌ای رنگ. (حجم این خط چشم کم است.)

 

۲٫ خط چشم ماژیکی ضدآب بنفیت Benefit 5531

پیگمنت بالا، رنگ قهوه‌ای، ضد آب، ماندگاری بالا، نوک ماژیکی و استفاده آسان، خشک شدن سریع، جلوه مات، مناسب برای چشم‌های قهوه‌ای.

 

۳٫ خط چشم ژلی فلورمار Jelly Eyeliner Deep Ocan Blue

ساخت ایران، رنگ سورمه‌ای، ضد آب، با دوام بالا، استفاده آسان، جلوه‌ای صاف و مات، خشک شدن سریع، مناسب برای چشم‌های قهوه‌ای.

 

۴٫ خط چشم رنگی مویی اور بیوتی Ever Beauty

بافت مایع، رنگ آبی روشن، رنگدانه‌های غنی، جلوه‌ای طبیعی و زیبا، ماندگاری متوسط، استفاده آسان، مناسب برای رنگ‌های قهوه‌ای.