اگه چشمات قهوه ایه رژ لب این رنگی بزن! | بهترین رنگ رژ لب برای چشم قهوه ای

رنگ رژ لب انتخابی شما باید بر اساس رنگ دیگر اقلام آرایشی که در آرایش خود استفاده می کنید انتخاب شود. علاوه بر آن، عوامل دیگری مانند رنگ پوست و رنگ چشم هم می تواند در انتخاب رنگ رژ لب تاثیرگذار باشد. رژ لب مخصوص چشم های قهوه ای رنگ چه رنگی است؟ اکثر دختران ایرانی چشم های قهوه ای یا مشکی دارند، اگر شما هم دوست دارید بهترین رنگ رژ لب برای چشم قهوه ای را بشناسید این مطلب از باملین را تا انتها دنبال کنید.

 

 

بهترین رنگ رژ لب برای چشم قهوه ای

۱- آلویی

آلویی، بنفش تیره و ارغوانی هماهنگی خاصی با تناژهای مختلف رنگ قهوه ای دارند. چه چشمان قهوه ای روشن، متوسط و یا تیره داشته باشید، این رنگ ها تعادل خاصی با رنگ قهوه ای ایجاد می کنند و هم برای آرایش روزانه و هم شرکت در مراسم خاص عالی هستند.

۲- قرمز یاقوتی

یکی دیگر از رنگ رژ لب هایی که هماهنگی خاصی با چشمان قهوه ای دارد، قرمز یاقوتی است. این رنگ رژ لب بخوبی با چشم های قهوه ای روشن مانند شامپاینی، برنزی یا مایل به قهوه ای هماهنگ می شود و یک ظاهر هالیوودی قدیمی و دراماتیک را برای شما به ارمغان می آورد.

۳- مرجانی

رژ لب های روشن مانند مرجانی برای هماهنگی با چشمان قهوه ای عالی هستند. قهوه ای خنثی در کنار سایه های مرجانی، بر روی لب ها، گونه ها و پلک ها عالی به نظر می رسند. توصیه می کنیم در فصول گرم سال از تناژهای صورتی مانند مرجانی و هلویی برای شاداب تر به نظر رسیدن چهره خود استفاده کنید.

۴- صورتی ملایم یا غبارآلود

اگر از طرفداران آرایش ملایم هستید، می توانید از یک رژ لب صورتی ملایم یا غبارآلود استفاده کنید. رژلب صورتی با ته رنگ آبی و بنفش بر روی پوست هایی که ته رنگ سرد دارند عالی به نظر می رسند. در حالی که پوست‌های گرم با ته‌رنگ‌های گرم‌تر و پوست های خنثی با هر دو ته رنگ عالی هستند.

۵- رنگ های نود

رژلب های نود یک انتخاب عالی برای خانم ها با هر رنگ چشمی هستند. برای داشتن یک آرایش طبیعی و ملایم می توان این رنگ ها را با یک سایه چشم ظریف و خنثی به رنگ های قهوه ای ملایم، مسی و طلایی ترکیب کرد. یک رژ لب نود همچنین تعادل رنگ چشمگیری بر روی چهره شما ایجاد می کند. لب های خنثی در کنار سایه بنفش قهوه ای عالی به نظر می رسند. سایه‌های سبز و آبی با رنگ های جواهری و رژ لب نود نیز زیبایی خاصی بر روی چهره شما ایجاد می کنند.