اگه چشم هات سبزه این لباس ها رو بپوش!

چشم هر فرد می تواند امضای چهره او باشد. معمولا اکثر افرادی که چشم های سبز رنگ دارند، از چهره زیبایی برخوردار هستند و این موضوع هم به تاثیر زیبایی چشم در زیبایی چهره مربوط می شود. اما اگر شما هم فردی با چشم های سبز هستید باید بدانید که از چه نوع استایلی استفاده کنید و چه لباس هایی بپوشید تا جذابیت های خود را دوچندان کنید. در این مطلب از باملین قصد داریم با توجه به پیشنهادات استایلیست های حرفه ای دنیا بهترین لباس ها برای افراد چشم سبز را به شما معرفی کنیم.

 

۱. قرمز

قرمز به طور مستقیم در چرخه رنگ سبز قرار دارد که آن را به بهترین همنشین تبدیل می کند. این رنگ کنتراست ایده آلی است. اگر قرزم پرحرارت را دوست ندارید. سایه های تیره تر آن را امتحان کنید، رنگ شرابی یا بورگاندی چشم‌های سبز شما را تشدید می‌کند.

اگر این رنگ ها به نظر شما زیاد است به جای آن از رنگ هایی استفاده کنید که دارای ته رنگ قرمز هستند. رنگ‌های قهوه‌ای، مرجانی-نارنجی یا صورتی-قرمز رنگ‌هایی هستند که به برجسته کردن چشم‌های سبز کمک می‌کنند.

 

 

۲-سبز

یک انتخاب کمی واضح این است که رنگ سبز استفاده کنید. برای قوی‌تر کردن جلوه‌ی چشم‌های سبز، از هر سبزی می توانید استفاده کنید. رنگ سبز در سایه های مختلفی وجود دارد، بنابراین گزینه های زیادی برای درخشش چشمان شما وجود دارد. از رنگ های خاکی مانند سبز زیتونی یا سبزی که سایه های قهوه ای دارد استفاده کنید، به خصوص اگر پوست شما دارای ته رنگ گرم است. اگر پوست شما ته رنگ سردتری دارد، سبز زمزدی، فیروزه‌ای و سبز نعنایی انتخاب های جذابی هستند.

 

۳. رنگ های جواهرت

استفاده از رنگ های جواهرت (Jewel Tones) می‌تواند چشمان شما را برجسته کند و می‌توانید این کار را با لباس یا آرایش انجام دهید. از بین این رنگ ها زمردی، یاقوت کبود یا بنفش تیره بیشتر توصیه می شود.

 

۴. رزگلد

چشم‌های سبز اغلب دارای لکه‌هایی از سایه‌های دیگر مانند فندقی، طلایی یا قهوه‌ای هستند و برجسته کردن آن‌ها نیز می‌تواند ارزشمند باشد. رزگلد نیز گزینه خوبی برای این کار است، زیرا ته رنگ قرمز کم این رنگ باعث می شود چشم های سبز درخشان شوند.

 

۵. سفید

رنگ سفید برای بسیاری از افراد تنها به این دلیل که زود کثیف‌ می‌شود، مناسب نیست، اما در مورد چشم‌های سبز معجزه می‌کند. این رنگ باعث می شود همه توجه ها معطوف به رنگ سبز چشم ها شود.