ایران حریف تیم میزبان شد!

به گزارش باملین به نقل از خبرآنلاین؛تیم ملی فوتبال قطر موفق شد در ضربات پنالتی با نتیجه سه بر دو از سد ازبکستان عبور کند. دو تیم در وقت های قانونی و اضافه به تساوی یک بر یک رسیده بودند.

در قیقه ۲۷ یوسوپوف گل به خودی قطر را پیش انداخت و گل ازبکستان را هم خامروبکف در دقیقه ۵۸ به ثمر رساند.

 

پنالتی‌ها:

قطر ۱ – ۰ ازبکستان: اولین ضربه پنالتی ازبکستان را شکوروف به سمت راست دروازه‌بان قطر زد که مشعل برشم به خوبی سمت توپ حرکت کرد اما توپ به گل تبدیل شد.

قطر ۱ – ۱ ازبکستان: اکرم عفیف پشت توپ قرار گرفت و با ضربه زمینی به سمت چپ دروازه توپ را به گل تبدیل کرد.

قطر ۱ – ۱ ازبکستان: ضربه آشورماتوف توسط مشعل برشم مهار شد.

قطر ۱ – ۱ ازبکستان: معز علی فرصت داشت تا قطر را در ضربات پنالتی پیش اندازد ولی ضربه او به وسط دروازه زده شد و یوسوپوف توپ را با پا برگشت داد.

قطر ۱ – ۲ ازبکستان: عمروف با ضربه زمینی و مجکم دروازه را باز کرد، مشعل برشم هر سه پنالتی را به سمت توپ حرکت کرده بود.

قطر ۱ – ۲ ازبکستان: علی مختار توپ را به شکل عجیبی به آسمان فرستاد و دومین پنالتی قطری ها هم خراب شود!

قطر ۱ – ۲ ازبکستان: عبالرحیماتوف پشت توپ قرار گرفت، اگر این پنالتی به گل تبدیل می‌شد قطر از دور مسابقات حذف میشد اما مشعل برشم باز هم موفق به مهار پنالتی شد.

قطر ۲ – ۲ ازبکستان: ضربه حسین سلطان البریک خلاف جهت دروازه‌بان به گل تبدیل شد تا قطری ها در ضربات پنالتی بازی را به تساوی بکشند.

قطر ۲ – ۲ ازبکستان: جلال الدین ماشاریپوف پشت توپ قرار گرفت و ضربه آرامی را به وسط دروازه زد اما مشعل برشم بدون حرکت سرجای خود ماند و توپ را مهار کرد.

قطر ۳ – ۲ ازبکستان: پدرو میگل پشت آخرین ضربه پنالتی قرار گرفت و توپ را به گوشه سمت راست دروازه فرستاد تا قطری ها در ضربات پنالتی کامبک بزنند و حریف ایران در نیمه نهایی شوند.