این ۱۰ مدل مانتو کتی با رنگ طوسی رو حتما داشته باشید!

مانتو های کتی از ترندترین مدل های مانتو در این سال ها بوده اند و به یکی از محبوب ترین لباس های زنانه تبدیل شده اند. این مانتو ها با توجه به کپ و افه هایی که دارند به خوبی روی تن می ایستند و نمای زیبایی دارند. رنگ طوسی برای مانتوهای کتی همیشه یک رنگ جذاب و محبوب بوده است. اگر شما هم به دنبال پرفروش ترین مانتو کتی زنانه هستید باید رنگ طوسی را انتخاب کنید. این نوع مانتوها از جنس های مختلفی تولید می شوند و مناسب تمام فصول هستند. در این مطلب از باملین می توانید با ۱۰ مدل مانتو کتی جذاب آشنا شوید.

 

 

مدل‌های جذاب مانتو کتی طوسی

یکی از شیک ترین و زیباترین مانتوهای زنانه، مانتو کتی است که هم طرفداران زیادی دارد و هم به دلیل فروش بسیار زیاد از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است.

مانتو کتی مناسب مراسم های مختلفی مانند عروسی، تولد و یا قرار های رسمی و حتی محل کار است. با اینحال باید رنگ مناسبی انتخاب شود؛ به طور مثال مانتو کتی طوسی برای بیشتر مراسم ها و رویدادها عالی است؛ شما هم می‌توانید آن را در یک جلسه کاری رسمی بپوشید و یا در یک قرار عاشقانه استایل زیبایی داشته باشید.

مانتو کتی اصولا قد کوتاهی دارند و برای همه مناسب نیست. مثلا اگر قد خیلی کوتاهی دارید و یا خیلی قد بلند هستید مانتو کتی برای شما مناسب نیست و ظاهر شیکی ایجاد نمی‌کند.

با این حال شما می‌توانید پارچه مناسب را تهیه کرده و با مراجعه به خیاطی یک مانتو کتی شیک برای خودتان بدوزید.

علاوه بر این مانتو کتی طوسی به دو صورت جلو باز و جلو بسته دوخته می‌شود؛ که مدل جلو بسته بیشتر برای جاهای رسمی و عمومی مناسب است و از مدل جلو باز برای مراسم ها و قرار ها استفاده می‌شود.

برخی از این مانتو کتی ها به صورت ساده دوخته می‌شوند و برخی دیگر آستین‌های متفاوتی دارند و یا روی آن را سنگ و دیگر وسایل تزئینی پوشانده شده است.

شما می‌توانید مانتو کتی را به دو صورت اندامی و یا گشاد و اورسایز تهیه کنید. اگر مانتو کتی شما اندامی است بهتر است آن را با یک شلوار دمپا، یا راسته ست کنید؛ اما اگر مانتو کتی اورسایز را انتخاب کرده‌اید؛ یک شلوار بگ برای شما مناسب‌تر است و استایل غیر رسمی به شما می‌دهد.

 

 

مانتو کتی شیک طوسی

مانتو کتی ست طوسی

مانتو کتی طرحدار طوسی

مانتو کتی ست گشاد طوسی

مانتو کتی چارخونه طوسی

مانتو کتی زمستانه طوسی

مانتو کتی طوسی روشن

مانتو کتی طوسی شیک

مانتو کتی شیک طوسی

مانتو کتی تابستانه طوسی