این ۶ عطر با رایحه رز رو باید همه خانم ها و آقایون داشته باشن!

عطر و ادکلن می توانند در ذهن ها ماندگاری بالایی داشته باشند و حتی دوستان و آشنایان شما را با بوی عطرتان بشناسند. به همین دلیل هم باید دقت کنید که از چه عطری با چه رایحه ای استفاده میکنید تا شخصیت و پرستیژ خود را در اماکن مختلف حفظ کنید. یکی از خوشبوترین و پرطرفدارترین رایحه ها که در بین عطرهای زنانه و مردانه محبوبیت بالایی دارد، عطرهای با رایحه رز است. در این مطلب از باملین قصد داریم ۶ عطر با رایحه گل رز را به شما معرفی کنیم.

 

 

۱- عطر ادکلن تام فورد رز پریک، حجم ۵۰ میلی لیتر

عطر ادکلن تام فورد رز پریک عطری گرم، تند و گلی است که در سال ۲۰۲۰ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. رایحه این عطر زنانه، مردانه با بوی فلفل سیچوان و زردچوبه آغاز می شود. پس از مدتی بوی رز ترکی، رز بولگاری و می رز به مشام می رسد و در نهایت رایحه ماندگار دانه تونکا و نعناع هندی در فضا پراکنده می شود. اگرچه این عطر قیمت بالایی دارد، اما ترکیب دلچسب و خوش ساخت آن قطعا شما را شگفت زده خواهد کرد.

 

 

۲- عطر لی لبو رز ۳۱ ، حجم ۱۰۰ میلی لیتر

عطر لی لبو رز یک عطر زنانه مردانه است که در سال ۲۰۰۶ رونمایی و به بازار جهانی معرفی شد. اسانس های اولیه این عطر شامل رایحه گل رز و زیره سبز است. در نت های میانی رایحه سدر، وتيور و گل رز و در نت های پایانی بوی صمغ کندر، مشک، چوب گاياک و عود به مشام می رسد. این عطر رایحه ای تلخ و ملایم را برای دوست داران رایحه گل رز به ارمغان می آورد.

۳- عطر بای کیلیان رزز ان آیس، حجم ۵۰ میلی لیتر

عطر بای کیلیان رزز ان آیس یک عطر مردانه، زنانه اغوا کننده است که توسط عطرساز برجسته فرانک ویکل ساخته شد و در سال ۲۰۲۰ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. از ترکیبات به کار رفته در این عطر خوشبو می توان به رایحه لیمو ترش سبز، دانه سرو کوهی، خیار، رز، مشک و چوب صندل سفید اشاره کرد. این عطر برای استفاده در فصول گرم مانند بهار و تابستان مناسب است.

۴- عطر ادکلن رد رزس ادو کلن جو مالون لندن، حجم ۱۰۰ میلی لیتر

عطر رد رزس ادو کلن جو مالون لندن عطری خنک و دلربا است که برای استفاده بانوان در فصول گرم سال طراحی شده است. با اسپری کردن این عطر بر روی نبض در ابتدا رایحه لیمو و نعناع به مشام می رسد. پس از مدتی رایحه گل رز بلغاری و برگ بنفشه جای نت های اولیه را می گیرند و در نهایت رایحه موم زنبور عسل در فضا ماندگار می شود

۵- عطر ادکلن بایردو یانگ رز، حجم ۱۰۰ میلی لیتر

عطر ادکلن بایردو یانگ رز یک عطر مردانه، زنانه جذاب و اغواکننده است که در سال۲۰۲۱ به بازار عطر و ادکلن عرضه شد. در ترکیبات این عطر از اسانس های اولیه گل ختمی و فلفل سیچوان، اسانس های میانی گل رز و زنبق و اسانس های پایانی مشک و آمبروکسان استفاده شده است. این عطر برای افرادی که دوست دارند یک عطر خنک از برند  byredo در کلکسیون عطرهای خود داشته باشند، مناسب است.

۶- عطر شنل چنس او تندر زنانه، حجم ۱۰۰ میلی لیتر

عطر شنل چنس او تندر زنانه عطری با رایحه گل و مرکبات است که در سال ۲۰۱۰ توسط برند شناخته‌شده چنل معرفی شد. این عطر سبک، خوشبو و دوست داشتنی با رایحه به و گریپ فروت آغاز می شود. پس از مدتی رایحه گل رز و یاس جای نت های اولیه را می گیرند و در نهایت بوی مشک سفید به مشام می رسد.