بازیگر معروف سریال خسوف از دنیای بازیگری خداحافظی کرد / خداحافظی زودهنگام خانم بازیگر

به گزارش باملین پریا مجللی بازیگر سریال خسوف اظهار داشت که قصد فاصله گرفتن از عرصه بازیگری را دارد.

پریا مجللی بازیگر جوانی که با سریال «خسوف» به کارگردانی مازیار میری در بین مردم بیشتر شناخته شد.

خداحافظی پریا مجللی از بازیگری

 

می گوید:

بازیگری عشق و علاقه من است سال ها برای این حرفه زحمت کشیدم تا توانستم به جایی که میخواهم برسم اما این روزها امکان فعالیت در این حرفه را ندارم و نمی توانم کار کنم ، ترجیح هم می دهم از بازیگری فاصله بگیرم.

او به صحبت هایش ادامه میدهد با شرایطی که این روزها جامعه دارد نمیتوانم با این حرفه کنار بیایم اما تاکید میکنم که عاشق بازیگری هستم.

مجلل در ادامه صحبتش می گوید هنر فقط به بازیگری ختم نمی شود فعلا در شاخه ی دیگر هنر در بخش تولید کیف های هنری کار میکنم تا ببینم در آینده برایم چه اتفاقی می افتد.

بیوگرافی پریا مجللی

 

سلفی پریا مجللی

پریا مجللی بازیگر تئاتر ، متولد پنجم بهمن ماه سال ۱۳۷۰ و اهل تهران است .

بازیگر دهه هفتادی و نوظهوری که اکنون در سینما و نمایش خانگی دیده می شود .او بازیگر نقش سمیرا در سریال خسوف است . استعداد این بازیگر به قدری دیده می شود که بی شک شاهد موفقیت های بیشتری از او خواهیم بود.

این سریال می تواند سکوی پرتابی برای پریا مجللی باشد چرا که بازیگران بزرگی در این سریال ایفای نقش پرداخته اند و خانم بازیگر می تواند به خوبی دیده و کسب تجربه کند.

 

استایل پریا مجللی

 

بازیگرانی چون : امین تارخ، شمسی فضل اللهی، علی عمرانی، پوریا رحیمی سام، مینو شریفی، سجاد بابایی، المیرا دهقانی ، مسعود کرامتی ، ستاره اسکندری ، شهره سلطانی و .. .خسوف مجموعه‌ای نمایشی به کارگردانی مازیار میری است که از جمعه ۲۳ مهر ۱۴۰۰ در سامانه نمایش درخواستی نماوا پخش آن آغاز شد.

 

تیپ پریا مجللی

 

تهیه‌کننده این مجموعه که فضایی درام، اجتماعی و عاشقانه دارد، همایون اسعدیان است.