باز هم مینا وحید با این تیپ عجیب جنجال به پا کرد | خانم بازیگر با تیپی نامتعارف ظاهر شد!

به گزارش باملین مینا وحید بازیگر مشهور ایرانی پرحاشیه که با نوع پوشش و یا حضور عجیب در کنسرت ماکان بند حاشیه ساز شده بود، تصاویر نامتعارف دیگری را با کاربران فضای مجازی به اشتراک گذاشت.

 

مینا وحید

مینا وحید بازیگر شناخته شده و با سابقه ایرانی می باشد که به تازگی در سریال شبکه خانگی “جزیره” ایفای نقش نیز داشته است و قبل از ان هم در افرا دیده و معروف شد،در ادامه یکی از تصاویر مینا وحید را مشاهده می کنید که مانتوی باز و یقه باز ترش سوژه کاربران قرار گرفت.

 

تصویر دیدنی از خواهر و برادر مینا وحید

 

تیپ مینا وحید

مینا وحید هنرپیشه مشهور سینما و تلویزیون ایرانی با نقش آفرینی در فیلم آتش سبز وارد دنیای بازیگری شد و بخاطر بازی در فیلم دوران عاشقی به کارگردانی علیرضا رئیسیان در سینما به شهرت رسید. در قسمت زیر تصویری جالب از دو نفره های مینا وحید و خواهرش و برادرش را مشاهده می کنید.

 

برادر مینا وحید

 

آشنایی بیشتر با مینا وحید

 

مینا وحید در اکران ساعت 5 عصر

 

مینا وحید از بازیگران سینما، تلویزیون و تئاتر کشورمان است که در تاریخ ۱۷ مرداد ۱۳۶۶ در رشت متولد شد. از نظر تحصیلات مینا وحید در رشته تئاتر تا مقطع کارشناسی ارشد درس خواند و با تحصیلات آکادمیک وارد دنیای بازیگری شد. او در فیلم سینمایی “دوران عاشقی” به کارگردانی علیرضا رئیسیان اولین تجربه سینمایی خود را به نمایش گذاشت. مینا وحید پدرش را در سال ۱۳۹۵ از دست داد و از نظر روحی روانی شوک بزرگی به او وارد شد. پدر این بازیگر کشورمان ۱۲ سال با بیماری سرطان مغز استخوان درگیر بود و سرانجام در اردیبهشت سال ۹۵ درگذشت. پدر مینا وحید در هنگام حیات در ابتدا با بازیگر شدن دخترش مخالف بود و معتقد بود که بازیگری آخر و عاقبتی ندارد اما وقتی بازی دخترش را در فیلم دوران عاشقی دید تصمیمش عوض شد و به او و هنرش افتخار کرد. مینا وحید در یک خانواده ۵ نفره بزرگ شد و دارای یک خواهر و یک برادر است.

همسر و زندگی مینا وحید

 

اینستاگرام مینا وحید

 

مینا وحید از بازیگران مجرد کشورمان است و هنوز ازدواج نکرده است البته مینا وحید در سن ۱۹ سالگی و در دوران جوانی عاشق شد اما پدرش خیلی زود متوجه این رابطه عاشقانه شد و برای جلوگیری از این ارتباط گوشی تلفن همراه دخترش را از او گرفت. خانواده آن پسر از مینا وحید خواستگاری هم کردند اما پدرش مخالف ازدواج زودهنگام دخترش بود و درنتیجه این ماجرا به ازدواج ختم نشد. این بازیگر جوان ایرانی همیشه از موفق نشدن در راه بازیگری می ترسد و البته این ترس را یکی از لذت های بازیگری می داند. او معتقد است باید در راه بازیگری و موفق شدن صبر و تلاش کرد وگرنه در هر فیلمی جلوی دوربین رفتن می تواند اشتباه بزرگی باشد. از دغدغه های مینا وحید در خصوص بازیگری این است که در کارش ارتقا یابد و کارهای بعدی اش از قبلی بهتر باشد چراکه در این صورت مردم به بازیگر توجه می کنند و انگیزه دارند که ببینند کار بعدی او چیست وگرنه بازیگر به شدت ناامید و افسرده می شود. مینا وحید برای قوی تر شدنش به کارهایی از قبیل فیلم دیدن، کلاس بدن و بیان رفتن و ورزش کردن می پردازد تا روی فرم باقی بماند و البته همیشه حواسش به رژیم غذایی اش است.

 

استایل مینا وحید