با انواع فرچه ریمل و کاربردهای آنها آشنا شوید!

ریمل یکی از مهمترین اقلام آرایشی است که در پرپشت شدن و حالت دادن به ابروها تاثیر زیادی دارد. ریمل ها فرچه های مختلفی دارند و هر کدام از فرچه ها می تواند کاربرد خاصی داشته باشد. علاوه بر برندها باید به نوع فرچه های ریمل هم دقت کنید. فرچه های مختلفی مانند فرچه های حجم دهنده، بلند کننده، فر کننده و … وجود دارد که در این مطلب از باملین قصد داریم انواع آنها را بررسی کرده و کاربرد آنها را به شما معرفی کنیم.

 

 

فرچه حجم دهنده

این نوع فرچه برای کسانی که دوست دارند مژه‌هایشان حجیمتر و پرپشتتر به نظر برسد مناسب است. نوع فرچه به صورتی ساخته شده است که خرده‌مژه‌های ریمل را بیشتر به مژگان شما می‌چسباند و اگر شما مژه‌های کم پشتی دارید گزینه‌ای بهتر از این برای شما نیست.

فرچه فرکننده

اگر خوب به حالت به این فرچه دقت کنید انحنای آن شبیه حالت مژگان فر است. اگر مژه‌های شما صاف است و دوست دارید فر به نظر برسد بهترین کار این است که ریملی انتخاب کنید که این فرچه را داشته باشد. مانند یک فرمژه عمل می‌کند و حالت زیبایی به مژه‌هایتان می‌بخشد.

فرچه بلندکننده

این فرچه حالت صاف و عمودی دارد. مژه‌هایی که کوتاه هستند برای اینکه بلندتر به نظر برسند بهتر است از این نوع فرچه استفاده کنند. قد مژه‌های شما با این محصول افزایش می‌یابد و آرایش چشمتان خیلی جذابتر به نظر خواهد رسید.

فرچه حالت دهنده

مژه‌های طبیعی برخلاف مژه‌های کاشته شده همه در یک اندازه نیستند. بلکه ممکن است مژه‌ها در قسمت‌هایی کوتاهتر و در قسمت‌هایی بلندتر باشد. این حالت طبیعی به زیبایی چشمان شما بیشتر کمک می‌کند. خوب به این فرچه دقت کنید. در قسمت‌هایی حالت پرپشت کننده دارد و در بعضی قسمت‌ها توخالی است. این به حفظ حالت طبیعی مژه خیلی کمک می‌کند.

فرچه جداکننده

اگر شما طرفدار مژه‌های طبیعی و آرایش کاملا نچرال هستید بهتر است سراغ فرچه‌های حالت دهنده و حجم دهنده و بلندکننده نروید. این نوع فرچه مژه‌های شما را به صورت دانه دانه رنگ می‌بخشد و گویی فقط مژه‌های خودتان به زیبایی آراسته شده‌اند و تغییری در ابعاد و حجم آنها داده نشده است.

قطعا با شناخت بهتر محصولات آرایشی خیلی راحت‌تر هزینه می‌کنید و از خریدتان راضی خواهید بود. پس هنگام انتخاب ریمل حتما فرچه‌ی آن را به خوبی بررسی کنید.