با این اشتباهات، استایل پاییزی خود را نابود میکنید! | ست کردن این لباس ها ممنوع!

استایل مناسب هر فصل متفاوت است و شما نمی توانید از همان استایل فصل تابستان یا بهار در فصل پاییز هم استفاده کنید. اگر می خواهید فرد خوشتیپی باشید و به عنوان یک شخص خوش استایل شناخته شوید باید از اشتباهاتی که ممکن است در ست کردن لباس و استایل کلی ظاهرتان رخ دهد جلوگیری کنید. در این مطلب از باملین اشتباهات رایج در استایل پاییزی را بیان کرده ایم تا بتوانید استایل شیک تری در فصل نارنجی رنگ سال داشته باشید.

 

  • طرز قرار گرفتن مو!

موهایتان را براشینگ کرده‌اید و مرتب و حاضر هستید. پالتو را می‌پوشید و موها را روی آن می‌ریزید! اولین اشتباه را در استایلتان همین جا مرتکب شدید! مو را هرگز بیرون از پالتو قرار ندهید. قوس یقه پالتو در نافرم کردن تیپ شما در زیر موها خیلی نقش دارد! حتما موهایتان را داخل یقه‌ی پالتو بگذارید.

  • توجه به قد کیف

تنظیم بند کیف کار ساده‌ای است. پس اگر کیفتان را به صورت کج می‌اندازید حتما مقابل آینه که ایستادید بند کیفتان را تا تقریبا محدوده‌ای بین زیر بغل و کمر بالا ببرید. اگر بند کیف شما تا جیب یا حتی پایینتر باشد در آشفته نشان دادن تیپ شما خیلی موثر است.

  • پوشیدن هم زمان دو لباس اور سایز!

اگر از هودی یا پلیور یا حتی پالتو و کاپشن اورسایز استفاده می‌کنید حتما شلواری که می‌خواهید بپوشید باید اسکینی یا راسته باشد. اگر شلوار اورسایز انتخاب کنید اشتباه مهلکی مرتکب می‌شوید! برعکس این مساله هم صادق است. اگر شلوار شما اورسایز است حتما در قسمت بالاتر لباسی با سایز خودتان بپوشید و دور اورسایز را خط بکشید!

  • شلوار مناسب با چکمه بلند

اگر شلوار اسکینی یا جذب ندارید شلوار راسته‌تان را به زور داخل چکمه نگذارید! این کار خیلی خیلی ظاهر شما را به هم می‌ریزد!  اگر شلوار شما برای چکمه مناسب نیست آن را روی چکمه بیندازید.

  • ترکیب رنگ

اگر لباس‌های شما ساده و قدیمی باشند خیلی خوش تیپ‌تر خواهید بود تا اینکه از رنگ‌های ناهماهنگ در کنار هم استفاده کنید! مراقب باشید که رنگ‌ها مانند این تصویر به همین اندازه جذاب ست بشوند.

  • هماهنگی پلیور و شلوار

اگر از شلوار استفاده کنید یا دامن مهم نیست. پلیورهای خیلی بلند با جنس لطیف را داخل شلوار یا دامن قرار بدهید. رها کردن پلیور روی آنها از جذابیت هر دوی آنها کم می‌کند. استفاده از یک کمربند هم به خوش تیپی بیشتر شما کمک می‌کند.