با این ترکیب رنگ ها در زمستان تیپ شیک دخترانه داشته باشید!

به گزارش باملین برای فصل پاییز و زمستان ۱۴۰۳ با این ترکیب رنگ ها می توانید یک تیپ فوق العاده شیک و خاص داشته باشید.

پاییز و زمستان دو فصلی است که می توان حسابی خوش تیپ بود! از انواع مختلف بارانی و پالتوهای متنوع گرفته تا بوت های شیک و بلند و شال و کلاه های زیبا همگی در ترکیب با هوای بارانی و برفی فوق العاده می شوند.

البته بعضی روزها آنقدر سرد می شوند که بسیاری از ما تنها به پوشیدن لباس کافی برای جلوگیری از سرما نخوردن فکر می کنیم. البته امسال را نمی گویم که پاییزش هیچ فرقی با تابستان ندارد!

جدای از انتخاب لباس مناسب که در عین گرم کردن بدنمان، یکی دو سایز به ظاهرمان اضافه نکند، انتخاب رنگ مناسب برای لباس های زمستانی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. این که هر رنگ را بهتر است با چه رنگ هایی ست کنیم، تاثیر مهمی در ظاهر و استایل ما دارد. اکنون زمان آن رسیده که زیباترین ترکیب رنگ ها برای داشتن یک استایل زمستانی جذاب را با یکدیگر بررسی کنیم.

۱- قرمز + طوسی

بی شک رنگ قرمز یکی از پرطرفدارترین رنگ های پاییزی و زمستانی است که در ترکیب با طوسی یک استایل کلاسیک و جذاب را برای شما خلق می کند. به عنوان مثال شما می توانید یک بارانی یا کت و دامن طوسی را با یک بافت قرمز رنگ ست کنید. پوشیدن کت مردانه با بافت قرمز نیز بسیار جذاب است.


۲- مشکی + سرمه ای

بعضی ها عقیده دارند که رنگ مشکی را نباید با سرمه ای ست کرد. این باور غلط است. این ترکیب رنگ این روزها به یکی از ترکیب رنگ های پرطرفدار برای داشتن یک استایل جذاب تبدیل شده است. به عنوان مثال لباس های سرمه ای تیره در کنار اکسسوری هایی مانند کیف و کفش مشکی رنگ، واقعا جذاب هستند.


۳- صورتی + طوسی

طوسی یک رنگ خنثی با تناژهای مختلف است و بخوبی با رنگ های ملایم مانند صورتی ست می شود. ترکیب این دو رنگ در کنار هم واقعا عالی به نظر می رسد و استایلی جذاب و بی عیب و نقص برای شما می سازد. فراموش نکنید که برای تکمیل استایل خود از اکسسوری هایی مانند کمربند، ساعت و کیف نیز استفاده کنید.


۴- مشکی + سبز

رنگ مشکی به راحتی با هر رنگی ست می شود. سبز هم یکی از رنگ هایی است که ترکیب آن با مشکی جذابیت خاصی به استایل شما می بخشد. یکی از استایل های متفاوت و جذاب ترکیب شلوار چرمی مشکی با لباس بافت سبز رنگ است. می توانید در استایل سبز و مشکی خود به طور هوشمندانه از رنگ سفید نیز استفاده کنید.


۵- قهوه ای + سفید

ترکیب سفید و قهوه ای در کنار هم استایلی ظریف، شیک، ساده و اصیل برای شما خلق می کند. فرقی ندارد چند سال دارید، رنگ سفید برای هر سنی به ویژه در فصول سرد سال مناسب است. این رنگ در دسته رنگ های خنثی قرار می گیرد و ترکیب آن با قهوه ای روش خوبی برای از بین بردن سکوت و انزوای رنگ قهوه ای است.


۶- کرم + زیتونی

کرم از جمله رنگ هایی است که  هماهنگی خیلی خوبی با لباس زیتونی دارد. این ترکیب تفاوت رنگ و کنتراست فوق العاده ای ایجاد می کند و در کنار اکسسوری هایی با ترکیب همین دو رنگ فوق العاده خواهد شد.