با این رنگ موها حداقل ۱۰ سال جوان می شوید!

رنگ مو می تواند یکی از مواردی باشد که در سن شما تاثیر گذار است. در واقع برخی از رنگ موها سن شما را از آن چیزی که هستید بیشتر نشان می دهد و برخی از رنگ ها شما را جوانتر خواهند کرد. شما می توانید فقط با انتخاب رنگ موی درست با توجه به فرم صورت و سنتان، سن خود را حتی تا ۱۰ سال کمتر نشان دهید. وقتی تصمیم می‌گیرید موهایتان را رنگ کنید علاوه بر رنگی که دوست دارید یا مد شده است، باید به این دو نکته خیلی مهم توجه کنید که آیا این رنگ به شما و پوست شما می‌آید و اینکه چقدر روی سن و سال شما تاثیرگذار است؟!

در این مطلب از باملین قصد داریم رنگ موهایی که می توانند شما را جوانتر کنند را به شما معرفی کنیم.

 

 

  • مشکی

 

رنگ مشکی که تقریبا چند سالی می‌شود مد است و اکثر افراد از آن استفاده می‌کنند. اگر به دنبال پایین‌تر آمدن سنتان هستید پس حواستان باشد از مشکی پرکلاغی استفاده نکنید! چون خیلی افراطی توی چشم می‌آید و ممکن است نتیجه دلخواه شما را نصیبتان نکند. مشکی با پایه‌های پایین طبیعی خیلی بهتر است.

 

  • قهوه‌ای شکلاتی

 

رنگ‌های قهوه‌ای و هم‌خانواده‌ی آن، در بچه‌سال‌تر به نظر رسیدن شما خیلی ماهرانه عمل می‌کند. قهوه‌ای شکلاتی جذابیت زیادی هم دارد.

 

  • بالیاژ با طیف رنگی گرم

 

رنگ‌های گرم سن شما را در یک محدوده‌ی مشخصی نگه می‌دارد و اجازه نمی‌دهد مسن‌تر به نظر برسید. اگر دوست دارید رنگ ترکیبی داشته باشید گزینه خیلی خوبی است.

 

  • مسی

فانتزی دلچسب! برای اینکه هم رنگ گرم استفاده کنید و هم خاص جلوه کنید رنگ مسی در خدمت شماست!

 

  • فیس فریم

به هایلایت جلوی مو در اصطلاح فیس فریم گفته می‌شود. انگار صورت شما داخل یک قاب قرار گرفته است. خیلی شیک و جوان‌پسند!

 

  • بلوند صورتی کمرنگ

رنگ بسیار جذابی است! یک باربی به تمام معنا خواهید شد. البته درنظر داشته باشید که میزان فانتزی این رنگ زیاد است و با شستشو نیاز به تجدید رنگساژ خواهد داشت.

 

  • طیف عسلی طلایی

رنگ‌های گرم همیشه برای سرحال به نظر رسیدن شما نقش مهمی ایفا می‌کنند. پس از این تناژ رنگی غافل نشوید.