با این ریمل میتونی مژه و ابروهاتو پرپشت تر نشون بدی!

ریمل یکی از اقلام آرایشی است که در تقویت مژه ها و ابروها می تواند تاثیر گذار باشد. شاید شما هم یکی از افرادی باشید که از کم پشتی مژه ها و ابروها رنج میبرید و دوست دارید این بخش از صورتتان را پرپشت تر کنید. همیشه لازم نیست برای پرپشت تر شدن مژه و ابرو دست به تاتو یا کارهای اینچنینی بزنید. فقط کافیست با انتخاب بهترین برند ریمل، مژه ها و ابروهای خود را پرپشت تر کنید. در این مطلب از باملین می توانید با بهترین ریمل در بازار لوازم آرایشی آشنا شوید.

 

 

 

ریمل تقویت مژه و ابرو کوپکسیل برند فارماسی

ریمل تقویت مژه و ابرو کوپکسیل برند فارماسی ساخت کشور ترکیه است. این ریمل ۱۲ میلی لیتر حجم دارد و شما می‌توانید از آن برای مژه و ابروهای خود استفاده کنید. فرچه‌ی این ریمل تقویت‌کننده به صورتی ساخته شده که بخش جلویی آن شبیه به قلم‌موهای خط چشم و در ادامه فرچه‌ای شبیه به فرچه‌های ریمل است بنابراین به راحتی می‌توان از آن برای ابرو و مژه استفاده کرد. ریمل تقویت مژه و ابرو کوپکسیل برند فارماسی به صورت مستقیم بر روی فولیکول مو تاثیر گذاشته و رویش مجدد و رشد موها را چند برابر می‌کند. این ریمل تقویت کننده بدون رنگ است و بیشتر تاثیر درمانی دارد.

 

 

 

چرا ریمل تقویت مژه و ابرو کوپکسیل برند فارماسی بهترین انتخاب است؟

ریمل تقویت مژه و ابرو کوپکسیل برند فارماسی نه تنها به رشد و رویش موها کمک می‌کند بلکه پس از استفاده به مرور زمان، تار موها ضخیم‌تر خواهد شد. فرمولاسیون این ریمل تقویت کننده مژه و ابرو به صورتی است که تار موها را انعطاف‌پذیرتر کرده و از شکنندگی آن جلوگیری می‌کند. اما، اصلی‌ترین دلیل راهنماتو برای پیشنهاد این محصول این است که پس از اتمام دوره استفاده، مژه‌های شما به این تقویت‌کننده عادت نکرده و ریزش پس از مدتی دوباره شروع نخواهد شد؛ این یعنی تاثیر ریمل تقویت کننده فارماسی، ماندگار است.

 

اگر پیشنهاد ما مورد پسند شما واقع نشد، ریمل‌های تقویت مژه و ابروهای زیر را امتحان کنید:

۱٫ ریمل تقویت کننده مژه و ابرو اوریفلیم سری Oncolor – شماره ۳۶۱۰۱

ساخت سوئد، دارای بیوتین و پانتنول، آبرسان قوی، کاهش ریزش ابرو و مژه، دارای فرچه‌ای مناسب، تقویت کننده ابرو و مژه‌ها.

 

۲٫ محلول تقویت کننده مژه سریتا مدل Eyelash Lotion

ساخت ایران، حجم ۷ میلی‌لیتر، دارای بیماتوپراست، نیاسین آمید و آلوئه ورا، کاهش ریزش مژه، تقویت و اغذیه کننده مژه. (بهتر است شب هنگام و پس از شستن صورت از این سرم بر روی مژه‌هایتان استفاده کنید.)

 

۳٫ ژل تقویت کننده مژه و ابرو گلدن رز مدل MV01

ساخت ترکیه، حجم ۱۱ میلی‌لیتری، حاوی ویتامین C ،E، A و B5 تقویت کننده مژه و ابرو، حالت‌دهنده، مناسب برای استفاده روزانه.