با این مدل شلوار ها استایل جذاب تری برای زمستان داشته باش!

شلوار می تواند نقش مهمی در استایل بانوان داشته باشد. برای هر فصل باید بدانید که از چه مدل شلوار و از چه رنگی استفاده کنید تا با یک ترکیب رنگ عالی علاوه بر جذابیت بیشتر در تیپ و استایل، بتوانید گرمای کافی را داشته باشید و در برابر سرمای زمستان مقاومت کنید. در این مطلب از باملین قصد داریم چند مورد شلوار مناسب فصل زمستان را با هم ببینیم.

 

  • شلوار راسته

این شلوار در همه فصول کاربردی است. چه پارچه‌ای باشد یا کتان و جین مورد استقبال همه قرار می‌گیرد و با کت و کاپشن و پالتو هم قابل استفاده است.

  • شلوار مام فیت

شلوار مام فیت اگر با جنس ضخیم در فصل زمستان به استایل شما اضافه شود با یک ونس یا حتی نیم بوت کاملا ست خواهد شد. برای بالاتنه هم از کاپشن لی یا پالتوی کوتاه اگر استفاده کنید خیلی خوب است.

  • شلوار بوتکات

این را خوب می‌دانید که شلوارهای بوتکات در بلندقد نشان دادن شما تاثیر زیادی دارند. این نکته را هم درنظر بگیرید که وقتی شلوار بوتکات می‌پوشید حتما در قسمت بالاتنه یک لباس تقریبا جذبتری بپوشید تا هماهنگی خوبی ایجاد کند.

  • شلوار لگ توکرکی

این شلوار کاملا مناسب فصل سرد است! با یک بوت بلند در کنار پالتو یا کاپشن هم شما را از سرما حفظ خواهد کرد و هم اینکه استایل زیبایی برایتان می‌سازد.

  • شلوار اسکینی

شلوار اسکینی هم فصل و گرما و سرما نمی‌شناسد. ولی این خیلی مهم است که شما چه اندامی دارید! اگر پاهای تقریبا پرحجمی دارید بهتر است از اسکینی استفاده نکنید یا اگر هم تمایل دارید بپوشید برای بالاتنه‌ی خود از پالتو، کاپشن یا پافر بلند استفاده کنید.

  • شلوار بگ

شلواری که مخاطبان خاص خودش را دارد. اگر اندام پری دارید شلوار بگ می‌تواند شما را چاقتر نشان بدهد. در کنار پالتو و کاپشن استایل خوبی می‌توانید بسازید. به صورت لایه لایه پوشیدن هم تیپ جذابتری برای شما خواهد ساخت.

  • شلوار مام استایل

این شلوار شباهت زیادی با مام فیت دارد فقط نسبت به آن از گشادی بیشتری برخوردار است. شلوار مام فیت را در کنار کت یا پالتوی کوتاه اگر بپوشید خیلی مناسب است.

  • شلوار اسلوچی

شلوار اسلوچی را اگر خوب نمی‌شناسید باید بگویم که تقریبا شبیه مام استایل است از بالا گشاد است و در پایین تنگ‌تر خواهد شد. فاق آن بلند است. این شلوار هم با لباسهایی که در قسمت بالاتنه کوتاه هستند هماهنگی بیشتری دارد. منظور این است که اگر شلوار گشاد انتخاب می‌کنید بهتر است که پالتو یا کاپشن شما خیلی بلند نباشد.

  • شلوار جاگر

این شلوار با مچ کشی که دارد برای کسانی که طالب تیپ راحت و آزاد هستند خیلی مناسب است. در کنار پافر و کاپشن بسیار تیپ جذابی برای شما خواهد ساخت.