با این ۱۰ ترفند پاهای خود را کشیده تر نشان دهید!

به گزارش باملین بلندترین پاهای دنیا بیش از ۱۳۰ سانتی متر هستند و زیبایی بیشتری نسبت به پاهای کوتاه دارند. به طور کلی کشیدگی پاها از نظر صنعت مدلینگ و زیبایی شناسی بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد و شما اگر پاهای کوتاهی دارید باید سعی کنید این موضوع را با نحوه استایل و لباس پوشیدن جبران کنید. در این مطلب می توانید با ۱۰ ترفند کاربردی و عالی آشنا شوید که به کمک آنها پاهای کشیده تری خواهید داشت.

۱. کفشه پاشنه بلندی که قسمت های کمی از پاهای شما و انگشتانتان را می پوشاند بهتر از کفش پاشنه بلندی است که بخش های بیشتری از پای شما را می پوشانند.

 

 

۲. شلوارهای کوتاه، پاهای شما را کوتاه تر نشان می دهند. اما در مورد طول زیاده روی نکنید، شلوار نباید در قسمت پایین چروک شود.

 

 

۳. سعی کنید پیراهن خود را داخل شلوار بزنید. این ترفند کمک می کند تا بالاتنه شما کوتاه تر به نظر برسد..

 

 

۴. لباس هایی با راه راه های عمودی را انتخاب کنید، نه افقی. راه راه های عمودی از نظر بصری پاهای شما را بلندتر نشان می دهد.

 

 

۵. به جای شلوارهای فاق کوتاه، شلوارهای فاق بلند را انتخاب کنید.

 

 

۶. می توانید لباس های تک رنگ را امتحان کنید. فقط به یاد داشته باشید که از سایه های مختلف یک رنگ برای بهتر جلوه دادن آن استفاده کنید.

 

 

۷. شلوار جین چسبان، پاها را بلندتر نشان می دهد، به خصوص اگر رنگ تیره باشند.

 

 

۸. بهتر است از کفش های پاشنه بلند استفاده کنید. آنها قد شما را بلندتر و در نهایت پاهایتان را بلندتر نشان می دهند.

 

 

۹. کفش های با رنگ خنثی یا همرنگ با رنگ لباستان را انتخاب کنید. به این ترتیب کفش شما از نظر بصری خط پای شما را قطع نمی کند و آن را بلندتر نشان می دهد.

 

 

۱۰. مراقب بلندی دامن خود باشید. اگر پایین دامن، بالای زانو باشد بهتر است. همچنین می توانید دامن های بلندتر را امتحان کنید.