با این ۳ ترفند چشم های بزرگتر و زیباتری داشته باشید! | ترفندهای درشت کردن چشم با آرایش

چشم ها هرچقدر درشت تر و کشیده تر باشند زیباتر هستند و همیشه هر انسان با چشم های خود شناخته می شود، پس بهتر است به زیبایی چشم های خود اهمیت دهید. عده زیادی هستند که چشم های نسبتا کوچکی دارند که البته این مشکل را می توانند با آرایش رفع کنند. در این مطلب از باملین قصد داریم چند ترفند کاربردی و حرفه ای به شما آموزش دهیم تا با استفاده از ترفندهای درشت کردن چشم با آرایش، زیباتر از همیشه شوید.

  1. جادوی رنگ در درشتی چشم

تاثیر رنگ لوازم آرایشی که برای آرایش کردن چشم‌ها استفاده می‌کنیم، غیرقابل انکار است. حال می‌خواهد مداد، خط چشم یا سایه باشد. هرچه به سمت رنگ‌های روشن‌تر و به اصطلاح نود برویم، چشم‌هایی درشت‌تر خواهیم داشت. اگر داخل چشم‌هایمان مداد مشکی رنگ بکشیم چشم‌هایی کوچک‌تر داریم و در مقابل اگر از مداد چشم سفید استفاده کنیم چشم درشت‌تری خواهیم داشت چرا که به مساحت کره‌ی چشم اضافه می‌کنیم. بعلاوه، به اندازه اهمیت استفاده از این رنگ‌ها برای آرایش چشم، استفاده از کانسیلرهای رنگ روشن و زیرسازی آرایش نیز بسیار مهم است.

  1. جادوی طرح در درشتی چشم

مدل‌هایی که برای گذاشتن رنگ پشت و یا زیر چشم وجود دارند، تقریبا بی‌شمار هستند. در این میان هر طرحی که از گوشه‌ی داخلی چشم شروع شود و تا دم ابرو کشیده شود، چشم‌های شما را خمار و کوچک‌تر نشان خواهد داد به خصوص اگر رنگ آن تیره باشد. بعلاوه، ما باید ضخامت خط چشم‌ها را نازک کنیم تا چشم فرورفته نشان داده نشود. برای این منظور بهتر است تنها یک سومِ انتهایی چشم‌ها را خط چشم بکشیم و یک سوم ابتدایی را با هایلایترهای رنگ روشن بیاراییم. طرح این نوع خط چشم نیز بهتر از با شیبی روبه بالا و در جهت ابروها باشد تا پلک را افتاده نشان ندهد.

  1. جادوی ابرو و مژه در درشتی چشم

تا به حال شده است که بخش رسیدگی به مژه را به مرحله آخر آرایش کردن منتقل کنید؟ نتیجه این است که انگار اصلا آرایش نکرده‌اید. مژه به همین اندازه بر درشتی چشم هم تاثیر دارد، برای این منظور وسط مژه‌ها را پیدا کرده و به آن قسمت بیشتر ریمل یا فرمژه بزنید. بعلاوه، هرچه ابروهای منظم‌تری داشته باشیم چشم‌ها درخشان‌تر به نظر می‌رسند. برای این منظور بهتر است تارهای اضافی ابرو از بخش بالایی پلک را برداریم و در عوض در بخش برآمدگی پلک سایه‌هایی روشن بزنیم.