با این ۵ مدل تاتو خط چشم ترند ۲۰۲۴ جذاب تر از همیشه باشید!

خط چشم می تواند تاثیر زیادی در زیبایی و جذابیت شما داشته باشد. یکی از روش هایی که در این سال ها برای خط چشم دائم مد شد، استفاده از تاتو برای خط چشم بوده است. قرینه بودن خط چشم ها از مهمترین عواملی است که می تواند باعث زیبایی این نوع آرایش شود. اگر دوست دارید زیباتر و جذاب تر از همیشه باشید باید از ترندترین تاتوهای چشم استفاده کنید. در این مطلب از باملین ۵ مورد از جدیدترین مدل های خط چشم را به شما معرفی خواهیم کرد.

 

 

۱٫ تاتو خط چشم جدید؛ خط چشم بالدار

تاتو خط چشم جدید بالدار می‌تواند توهم کشیدگی چشم را به همراه داشته باشد به همین دلیل بسیار جذاب و زیبا است.

 

۲٫ تاتو خط چشم جدید؛ خط چشم گل مژه

اگر می‌خواهید تنها به تقویت رنگدانه‌های مژه و پرپشتتر به نظر رسیدن آن کمک کنید در حالی که چشمتان از حالت بی‌روحی درآمده می‌توانید تاتو خط چشم گل مژه را امتحان کنید که بسیار پرطرفدار و خاص هستند.

۳٫ تاتو خط چشم جدید؛ خط چشم سایه دار

اگر به دنبال یک ایده جذاب برای تاتو خط چشم می‌گردید باید به شما بگوییم که تاتو خط چشم سایه‌دار جدیدترین مدل است که خطوط خط چشم را پشت پلک‌هایتان فید می‌کند.

۴٫ تاتو خط چشم جدید؛ خط چشم دم پهن

اگر مطمئن هستید که دوست دارید همواره خط چشم شما چشمگیر باشد، می‌توانید مدل تاتو خط چشمی را انتخاب کنید که از میانه چشم شروع شده و تا انتهای چشم به مرور پهن‌تر می‌شود.

۵٫ تاتو خط چشم جدید؛ خط چشم رنگی

اگر شما استایل‌های تینیجری و فانتزی را دوست دارید، می‌توانید از جدیدترین متدهای تاتو استفاده کرده و از آرایشگرتان بخواهید تا برای شما خط چشم رنگی تاتو کند.