با کمتر از ۳۰۰ هزار تومن این پالت سایه ابرو رو بخر!

ابروهای کم پشت یکی از معضلات اصلی بانوان است که عده ای آن را با تتو رفع می کنند و عده ای دیگر با آرایش سعی می کنند مشکلات ابروهای خود را از بین ببرند. قطعا ابرو یکی از اجزای مهم در صورت است که می تواند در زیبایی شما موثر باشد. به همین دلیل بهتر است با پالت رنگی سایه ابرو بهترین آرایش را برای ابرو های خود به اجرا درآورید. در این مطلب از باملین به معرفی بهترین پالت سایه ابرو با قیمت کمتر از ۳۰۰ هزار تومان می پردازیم.

محصول پیشنهادی ما: پالت سایه ابرو میبلین مدل DRAMA PRO کد ۲۵۰ (قیمت: ۱۸۰۰۰۰ تومان)

هر چه سایه ابروی مورد استفاده ما رنگدانه‌های قوی‌تری داشته باشد در حالی که بافت سبکی دارد، با کیفیت‌تر خواهد بود. اما، اگر پوست و ریشه‌های موی حساسی داریم باید به اصالت و تاریخ انقضای محصول هم توجه داشته باشیم تا سلامت ابروهایمان تضمین شود. سایه ابرو میبلین یکی از بهترین سایه‌های ابرو است که رنگدانه‌هایی غنی و بافتی سبک دارد. این در حالی است که می‌تواند همچون وکس عمل کرده و به ابروها فرم دهد؛ این یعنی با یک تیر دو نشان زده‌ایم. در کنار سه رنگ سایه‌ای که در این پالت وجود دارد، آینه، برس و اپلیکاتور نیز دریافت خواهیم کرد.

چرا پالت سایه ابرو میبلین بهترین انتخاب است؟

در درجه اول ما می‌دانیم که مبلغی نسبتا مناسب خرج می‌کنیم و در ازای آن محصولی آمریکایی مصرف می‌کنیم. بعلاوه، پس از استفاده از این سایه ابرو، متوجه پیگمنت بالای آن شده و به راحتی می‌توانیم بخش‌هایی از ابرو که خالی شده یا کم‌پشت‌تر هستند را پر کنیم. این پالت تشکیل شده از سه رنگ است. یکی از رنگ‌ها کرم است که برای خط انداختن زیر ابرو مناسب خواهد بود. دو رنگ دیگر با کمی تفاوت از نظر تیرگی به راحتی می‌توانیم با ایجاد سایه روشن ابروها را پرپشت نشان دهند.

اگر این رنگ پالت سایه ابرو را دوست ندارید یا پیش‌تر از آن رضایت کامل نداشته‌اید، راهنماتو محصولات دیگری را نیز برای شما پیدا کرده است؛

۱٫ سایه ابرو ایفسن شماره ۶۸ (قیمت: ۲۵۰۰۰۰ تومان)

وزن ۱۰ گرم، سه رنگ، بافت نرم، سبک و کرم مانند، ایجاد یک دستی در ابرو، ماندگاری بالا، مقاوم در برابر تعریق و رطوبت.

۲٫ پالت سایه ابرو اتود مدل ۳۰۰۲ (قیمت: ۱۸۰۰۰۰ تومان)

ساخت کره، مات کننده طبیعی، رنگدانه‌های یکنواخت و قوی، دارای ویتامین، دو رنگ.

۳٫ سایه ابرو میستار شماره ۱ (قیمت: ۱۰۰۰۰۰ تومان)

ساخت ایران، امکان استفاده با آب برای بالا بردن ماندگاری، رنگدانه‌های نسبتا خوب، دارای بافتی نرم وسبک، همراه با آینه.

۴٫ سایه ابرو این لی مدل walnut warm dark brown 02 (قیمت: ۱۹۰۰۰۰ تومان)

ساخت ایران، پالت دو رنگ، همراه با آینه، رنگدانه‌های قوی، بافت پودری و نرم، فاقد تگهدارنده، بسته‌بندی کوچک و جیبی.