با کمتر از ۸۰۰ میلیون از شاسی بلند ژاپنی را بخرید! + لیست قیمت

به گزارش باملین خودروهای برند میتسوبیشی که از تولیدات باکیفیت و پرطرفدار ژاپنی هستند که قیمت نسبتا ایده آل و اقتصادی دارند. قیمت میتسوبیشی اتوتلندر امروز ۹ آذر ماه ۴ میلیارد و ۶۰۰  میلیون تومان است.

قیمت میتسوبیشی کارکرده در بازار

بر این اساس برای خرید یک خودروی ارزان قیمت خارجی از برند میتسوبیشی می توانید میراژ ۲۰۱۶ را انتخاب کنید قیمت این خودروی کامپکت در بازار ۷۹۹ میلیون تومان است.

قیمت میتسوبیشی پاجرو مدل ۲۰۱۶ کارکرده هم ۸ میلیارد تومان است.

از خودروهای اقتصادی میتسوبیشی می توان به لنسر هم اشاره کرد مدل ۲۰۱۸ کارکرده این خودرو ۱ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان قیمت دارد.

برای خرید شاسی بلند هم می توانید اوتلندر را انتخاب کنید قیمت کارکرده این خودرو ۳ میلیارد تومان است.

تاریخچه میتسوبیشی

میتسوبیشی یک ابرشرکت ژاپنی است که کار خود را به عنوان یک تجارت‌خانه در قرن نوزدهم میلادی آغاز کرد. این شرکت امروزه زیرشاخه‌های متعددی دارد که بخش خودرویی آن، میتسوبیشی موتورز نام دارد. میتسوبیشی موتورز فعالیت خود را از دهه ۱۹۷۰ میلادی آغاز کرد. این شرکت به دلیل عرضه خودروهای اسپرت و خوش قیمت شناخته می‌شود و به همین دلیل در سطح جهان محبوب است. میتسوبیشی موتورز امروزه بخشی از اتحاد سه گانه رنو – نیسان – میتسوبیشی است. میتسوبیشی از دهه ۱۳۷۰ با مدل‌هایی همچون گالانت و لنسر در ایران حضور یافت. خودروهای میتسوبیشی طی دهه‌های بعدی نیز در ایران عرضه شدند. خودروهای میتسوبیشی در ایران به عنوان محصولات ژاپنی خوش‌قیمت شناخته می‌شوند.

 

با مطالعه جدول زیر اطلاعات کاملی درباره قیمت روز خودروهای میتسوبیشی به دست خواهید آورد.

قیمت بازار انواع خودرو میتسوبیشی:

برند مدل(سال ساخت) کارکرد (کیلومتر) قیمت (تومان)
ASX تیپ ۴ ۲۰۱۷ ۶۰,۰۰۰ ۲,۲۰۰,۰۰۰,۰۰۰
اوتلندر ۲۰۱۷ ۳۷,۰۰۰ ۳,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰
اوتلندر تیپ ۵ ۲۰۱۸ صفر ۴,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰
اوتلندر PHEV ۲۰۱۸ ۸۰,۰۰۰ ۳,۶۰۰,۰۰۰,۰۰۰
لنسر ۲۰۱۸ ۹۰,۰۰۰ ۱,۷۵۰,۰۰۰,۰۰۰
پاجرو ۲۰۱۶ ۸,۰۰۰ ۸,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰
میراژ ۲۰۱۶ ۱۴۰,۰۰۰ ۷۹۹,۰۰۰,۰۰۰