با ۳۰۰ میلیون در کدام مناطق تهران میشه خانه رهن کرد؟

به گزارش باملین قیمت رهن و اجاره مسکن چند سالی است که دیگر به روال سابق بسته به منطقه بندی ها و شمال و جنوب شهر عمل نمی کند بلکه هر منطقه، متقاضیان خود را دارد و یک خیابان در یک منطقه جنوب شهر، ممکن است رهن و اجاره ای برابر با برخی از مناطق شمالی و خوش نشین شهر داشته باشد.

بررسی های میدانی خبرنگار باملین نشان می دهد که برای اجاره یک واحد ۴۹ متری در سلسبیل، باید حداقل ۳۰۰ میلیون تومان پول بابت رهن پرداخت کرد.

واحد دیگر با متراژ ۳۵ متر که یک خوابه است و ۲۱ سال از ساخت آن گذشته شده است را در سلامت با ودیعه ۳۰۰ میلیون تومان کرایه کنید.

همچنین واحد دیگر ۲۲ ساله با متراژ ۴۵ متر که دارای ۱اتاق خواب،انباری است در جوادیه این واحد را با رهن کامل ۳۰۰ میلیون تومان می‌توانید کرایه کنید.

اگر واحد ۵۰ متری مد نظر دارید، باز واحدی دیگری که ۱۷ ساله است و یک اتاق خواب دارد باید ۳۰۰ میلیون تومان برای این واحد در افسریه پرداخت کنید.

اگر واحد ۴۰ متری می‌خواهید باز واحدی که ۱ اتاق خواب دارد را می‌توانید با رهن کامل ۳۰۰ میلیون تومان در  استاد معین برای اجاره آگهی شده است.

برای راحتی شما جدولی را تهیه کرده ایم تا بدانید برای رهن کامل خانه ۳۰۰ میلیونی  در مناطق مختلف تهران و با امکانات متفاوت دقیقا به چه بودجه ای برای رهن نیازمند هستید.

با توجه به سال ساخت،منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور،پارکینگ و انباری قیمت ها متغیر است.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره هزینه رهن کامل خانه  ۳۰۰ میلیونی در مناطق مختلف تهران به دست می آورید.

رهن کامل خانه ۳۰۰ میلیونی در مناطق مختلف تهران

محله متراژ مشخصات سال ساخت رهن(تومان)
سلسبیل ۴۹ ۱خوابه،انباری ۱۳۸۲ ۳۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰
سلامت ۳۵ ۱خوابه ۱۳۸۱ ۳۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰
جوادیه ۴۵ ۱خوابه،انباری ۱۳۸۰ ۳۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰
افسریه ۵۰ ۱خوابه ۱۳۸۵ ۳۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰
استاد معین ۴۰ ۱خوابه ۱۳۸۲ ۳۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰
پیروزی ۵۸ ۱خوابه،انباری ۱۳۸۶ ۳۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰
آبشار ۵۶ ۱خوابه،انباری ۱۳۸۵ ۳۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰
شکوفه ۶۰ ۱خوابه ۱۳۸۵ ۳۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰
سبلان ۴۰ ۱خوابه ۱۳۹۰ ۳۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰
اسکندری ۴۸ ۱خوابه ۱۳۸۲ ۳۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰

 

توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در مناطف مختلف تهران برای اجاره گذاشته شده، باملین دخل و تصرفی در قیمت ها ندارد و نرخ ها ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت اجاره مسکن در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.