با ۱ میلیارد تومان کجای تهران میشه خونه خرید؟ + جدول لیست قیمت مسکن در تهران

به گزارش باملین قیمت مسکن چند ماهیست که افزایش نداشته و راکد است. در ادامه قصد داریم به بررسی قیمت مسکن در محله های مختلف تهران بپردازیم و بگوییم که با ۱ میلیارد تومان کجا میشه خونه خرید.

برای خرید خانه ارزان قیمت که یک میلیارد و کمتر قیمت داشته باشد باید به سراغ محله های کناری شهر بروید. برای مثال در دریاچه چیتگر واحد ۱۰۰ متری ۲ خوابه که در حال ساخت است ۶۵۰ میلیون تومان برای فروش گذاشته شده است این خانه تمام امکانات از جمله پارکینگ و آسانسور را دارد.

شهر زیبا نیز از جمله محله هایی است که خانه ارزان قیمت در آن پیدا می شود شما می توانید یک واحد ۵۰ متری یک خوابه که سال ۹۰ ساخته شده است را با قیمت ۸۶۰ میلیون تومان خریداری کنید قیمت هر متر مربع این واحد۱۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.

در همین منطقه در اندیشه واحد ۴۵ متری که سال ۹۸ ساخته شده است و یک خواب و پارکینگ هم دارد را با قیمت ۱ میلیارد تومان می توان خرید کرد.

در شهرک راه آهن واحد ۶۰ متری یک خوابه نوساز با قیمت متری ۱۴ میلیون تومان برای فروش گذاشته شده است قیمت کل این واحد ۸۴۰ میلیون تومان است.

در تهران سر هم واحد ۵۶ متری با تمام امکانات که ۴ سال ساخت نیز هست را با قیمت یک میلیارد تومان می توان معامله کرد قیمت هر متر مربع این واحد هم ۱۷ میلوین و ۸۷۵ هزار تومان است.

 

ارزان ترین خانه های بازار

محله متراژ مشخصات سال ساخت قیمت کل(تومان) قیمت هر متر(تومان)
شهرک راه‌آهن ۶۰ ۱خوابه ۱۴۰۳ ۸۴۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱۴٬۰۰۰٬۰۰۰
دریاچه چیتگر ۱۰۰ ۲ خوابه،آسانسور،انباری،پارکینگ ۱۴۰۳ ۶۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۶٬۵۰۰٬۰۰۰
شهر زیبا ۵۰ ۱خوابه،انباری ۱۳۹۰ ۸۶۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱۷٬۲۰۰٬۰۰۰
شهر زیبا ۵۱ ۱خوابه،پارکینگ، آسانسور، انباری ۱۳۹۷ ۱٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱۹٬۶۰۷٬۰۰۰
اندیشه ۴۵ ۱خوابه،انباری،پارکینگ ۱۳۹۸ ۱٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۲۲٬۲۲۲٬۰۰۰
چیتگر ۶۰ ۱خوابه،پارکینگ، آسانسور، انباری ۱۴۰۳ ۷۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱۲٬۵۰۰٬۰۰۰
ابراهیم‌آباد ۴۲ ۱۳۸۲ ۸۷۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۲۰٬۷۱۴٬۰۰۰
تهران‌سر ۵۶ ۱خوابه،پارکینگ، آسانسور، انباری ۱۳۹۸ ۱٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۱۷٬۸۵۷٬۰۰۰

 

توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در اصفهان برای فروش گذاشته شده، اقتصادآنلاین دخل و تصرفی در قیمت ها ندارد و نرخ ها ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت خرید مسکن در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود