برای آرایش اروپایی باید این ۵ تا پالت سایه رو داشته باشی!

آرایش اروپایی یکی از سبک های پرطرفدار آرایشی بین ایرانیان است که در این سالها بیشتر از گذشته ترند شده است. آرایش اروپایی معمولا ساده و ملیح است و چندان غلظتی در آن دیده نمی شود. همین ملیح بودن و سادگی آرایش اروپایی است که باعث جذابیت و محبوبیت آن شده است. برای این نوع آرایش به لوازم آرایشی مناسبی هم احتیاج دارید تا بتوانید از نتیجه حاصل شده راضی باشید. همانطور که گفتیم این نوع آرایش نرم و ملیح است، پس باید در انتخاب پالت سایه دقت زیادی داشته باشید. در این مطلب از باملین قصد داریم ۵ پالت سایه چشم برای آرایش اروپایی را به شما معرفی کنیم.

 

 

پالت سایه چشم کاتریس مدل Clean Id Mineral شماره ۰۲۰ مناسب برای آرایش اروپایی

آرایش اروپایی را با نام آرایش لایت هم می‌شناسند. سبک آرایش اروپایی، همانطور که از اسم دومش (آرایش لایت) مشخص است، سعی دارد تا با استفاده از رنگ‌های بسیار روشن، تغییرات بسیار زیادی بر زاویه صورت، فرم چشم‌ها و جذابیت طبیعی افراد داشته باشد. بنابراین، پالت سایه چشم با رنگ مناسب برای آرایش اروپایی یا آرایش لایت، پالتی است که بیشتر رنگ‌های روشن و نود با پیگمنت متوسط ولی ماندگاری بالا داشته باشد.

 

 

 

پالت سایه چشم کاتریس مدل Clean Id Mineral شماره ۰۲۰ یکی از بهترین پالت سایه‌های موجود در ایران برای آرایش اروپایی یا لایت است. برند لوازم آرایش کاتریس که یک برند لهستانی است. این برند لهستانی، این پالت سایه چشم زیبا و ۶ رنگه را با حجم ۶ میلی‌لیتر متناسب با آرایش‌های لایت تولید کرده است.

 

چرا پالت سایه چشم کاتریس مدل Clean Id Mineral شماره ۰۲۰برای آرایش اروپایی بهترین انتخاب است؟

دلیل اینکه ما پالت سایه چشم کاتریس مدل Clean Id Mineral شماره ۰۲۰را برای آرایش اروپایی و لایت پیشنهاد می‌دهیم، ترکیب رنگی‌های موجود در پالت سایه است که کاملا متناسب با آرایش اروپایی است. از طرفی دیگر این سایه پیگمنتی مناسب با آرایش لایت دارد. نکته جالب این است که برند کاتریس با استفاده کمتر از پلاستیک سعی دارد تا ما را دوباره با طبیعت آشتی دهد. در این میان پالت سایه چشم کاتریس مدل Clean Id Mineral شماره ۰۲۰ فاقد مواد شیمیایی مثل پارابن و مینرال اویل است که می‌تواند آن را در دسته سایه‌های وگان قرار دهد. از آنجایی که در سبک آرایش اروپایی، ماندگاری سایه‌ها برای زاویه‌دهی به چشم به‌صورت طبیعی، بسیار ضروری است، پالت سایه کاتریس با ماندگاری بالایش، مناسب با این اصول سبک آرایش اروپایی است.

 

 

۱٫ پالت سایه چشم فلورمار شماره Nude03 مناسب برای آرایش اروپایی

 

۱۰ رنگه، بافت پودری و مات/براق ، پیگمنت خوب، رنگبندی نود و گرم، ماندگاری بالا، همراه با آینه، مناسب برای آرایش اروپایی و لایت.

۲٫ پالت سایه چشم اسنس مدل Rose Edition مناسب برای آرایش اروپایی

 

۹ رنگه، رنگدانه‎های مناسب، ساخت کشور آلمان، طیف رنگی صورتی، کرم و نود، ماندگاری خوب، مناسب برای آرایش اروپایی و لایت.

۳٫ پالت سایه چشم انی لیدی مدل تک شاخ دوناتی کد ۴۷۱ مناسب برای آرایش اروپایی

 

۲۰ رنگ سایه و ۲ رنگ رژگونه، همراه با آینه و براش، دارای رایحه خوش، پیگمنت خوب، ماندگاری خوب، طیف رنگی متنوع و نود، اندازه جیبی و قابل حمل، مناسب برای آرایش اروپایی و لایت.

 

۴٫ پالت سایه چشم دودو گرل شماره ۰۳ مناسب برای آرایش اروپایی

 

۱۶ رنگه، جلوه مات/براق، پیگمنت خوب، ماندگاری خوب، طیف رنگی سیاه تا نود، ساخت کره جنوبی، مناسب برای آرایش اروپایی و لایت.

نکته جذاب در انتخاب پالت سایه چشم مناسب آرایش اروپایی این است که می‌توان گاهی با ایجاد سایه‌های قهوه‌ای جلوه‌ای خاص به چشم‌ها داده و نیاز به خط چشم کشیدن را برطرف کرد.