برای انتخاب و خرید رژ لب باید به این نکات توجه کنید!

رژ لب قطعا یکی از اقلام آرایشی مهم برای خانم های محسوب می شود که تاثیر زیادی در جذابیت و زیبایی خانم ها دارد. البته در صورت انتخاب اشتباه رژ لب، ممکن است نه تنها زیباتر نشوید، بلکه با یک آرایش اشتباه زیبایی خود را از دست دهید. انتخاب و خرید رژ لب نیاز به رعایت نکات مختلفی دارد که باید با آشنایی بیشتر نسبت به آنها، بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید. به عنوان مثال رنگ پوست و حتی فرم صورت و دیگر اقلام آرایشی که استفاده میکنید می توانند تاثیر زیادی در انتخاب و خرید رژ لب داشته باشند. در این مطلب از باملین به مهمترین نکات برای خرید رژ لب اشاره خواهیم داشت.

نکات خرید و انتخاب رژلب

امروزه آرایش کردن و رژلب زدن یکی از کارهایی است که خانم ها هر روز انجام میدهند، رژلب لوازم آرایشی است که تاثیر ویژه ای در آرایش و زیبایی چهره دارد پس هر خانمی باید روش انتخاب رژلب مناسب را بداند.

تست کردن رژلب

رنگ واقعی رژلب با رنگ روی جعبه و درب آن تفاوت دارد پس برای پی بردن به رنگ واقعی رژلب باید آن را پشت دست تان تست کنید میتوانید این کار را روی کاغذ هم انجام دهید و رنگ مورد نظرتان را پیدا کنید.

رنگ مو و رژلب

اگر رنگ رژلب و رنگ موهایتان به هم نزدیک باشد زیبایی صورت تان دوبرابر میشود، فقط باید دقت کنید که رنگ رژلب تان باید حداقل دو درجه روشن تر از رنگ موهایتان باشد اینطوری زیباتر میشوید.

رنگ پوست را در نظر بگیرید

برای انتخاب رنگ رژلب باید رنگ پوست را نیز در نظر بگیرید، برای پوست های تیره رژلب های قهوه ای و شرابی مناسب است و پوست های روشن رژلب های پوست پیازی و صورتی مناسب است.

رژلب مات یا براق

اگر لب های باریک دارید بهتر است از رژلب های مات استفاده کنید و با استفاده از آن به لب هایتان حجم دهید ولی اگر لب های بزرگ و برجسته دارید رژلب های براق برایتان مناسب هستند.

رژلب مناسب فصل

رنگ رژلب با تغییر فصل بهتر است تغییر کند در فصل پاییز رژلب های نارنجی و مسی، در فصل زمستان رژلب های بنفش و شرابی، در فصل بهار کالباسی و گلبهی، در فصل تابستان آلبالویی و صورتی مناسب است.