برای دوست پسرم ولنتاین چی بخرم؟ | بهترین ایده برای کادو ولنتاین پسر ۱۴۰۲

برای دوست پسرم ولنتاین چی بخرم؟ شاید این سوال هم برای شما پیش اومده باشه و نمیدونید که با چه کادویی میتونید عشق زندگیتون رو خوشحال کنید. ۲۵ بهمن ماه در هر سال به عنوان روز ولنتاین و یا روز عشق شناخته میشه و تمام مردم جهان به معشوقه خود کادو میدن. در این مطلب از باملین قصد داریم بهترین ایده برای کادو ولنتاین پسرانه در سال ۱۴۰۳ را معرفی کنیم تا بتوانید یک کادوی جدید و سوپرایز کننده بخرید.

 

 

جاشمعی جادویی لیان

 

 

لیوان آینه ای جذاب

تابلو سه بعدی کانتن

تابلو سه بعدی کرنر

۲۰ ایده خرید کادو ولنتاین برای پسر مورد علاقه در سال ۱۴۰۰

 

۱- بسته شکلات، هدیه ولنتاین خوشمزه

کامتان را در روز ولنتاین شیرین کنید. شکلات با طعم بی‌نظیرش روز هر دوی شما را زیباتر می‌کند.

۲- ست لوازم بهداشتی، هدیه کاربردی ولنتاین

رسیدگی به سلامت پوست دختر و پسر ندارد. ست لوازم بهداشتی از چند مدل محصول کاربردی برای مردان تشکیل شده‌است. اتفاقا چون همه این محصولات کنار هم جمع آوری شده‌اند قیمت هم به صرفه‌تر می‌شود. برندهای لورال، نیوآ و هیدرودرم برندهای خوبی برای خرید لوازم بهداشتی هستند.

۳- تابلوی سه بعدی بهترین کادو عاشقانه

تابلو سه بعدی با ۳ عکس مرد مورد علاقه‌ات ساخته می‌شود و همیشه روی دیوار و به عنوان یادگاری باقی می‌ماند. این تابلو جدا از ماندگاری، ظاهر و شیوه ساخت متفاوتی هم دارد.

برای ساخت این تابلو می توانید سه عکس موردنظر خود را برای ما بفرستید. عکس‌ها به کمک قوانین خطای دید روی یکدیگر سوار می‌شوندو با نصب تابلو روی دیوار و راه رفتن کنار تابلو هر عکس جایش را به دیگری بدهد و همزمان سه تصویر در یک تابلو باشند.

خرید تابلو سه بعدی پروسه به عنوان هدیه ولنتاین می تواند خاطره ی خوشی برای شما رقم بزند.

۴- ماساژور گردن و کمر، کادو ولنتاین برای پسرها

انتخاب یک ماسژور به عنوان هدیه ولنتاین برای پسر مورد علاقه‌ شما گزینه ی خوبی است. ماساژورها با قدرتی که دارند باعث گردش خون و تسکین دردهای عضله ای می شوند.