برای ساخت کافی بار مدرن در منزل این نکات رو رعایت کن!

در خانه های امروزی و مدرن بخشی از آشپزخانه به کافی بار تبدیل می شود که فضای فوق العاده زیبایی را برای دکوراسیون داخلی منزل ایجاد می کند. این کافی بار می تواند فضایی ایده آل برای دورهمی و صرف یک عصرانه یا یک کافی داغ و خوش طعم باشد. با استفاده از کافی بار مدرن در دکوراسیون داخلی منزل دیگر نیازی به کافه رفتن ندارید، در واقع کافه را به خانه خود می آورید. حتی اگر خانه کوچکی دارید هم می توانید با شناخت کافی از کافی بارهای مدرن امروزی، بخشی از خانه خود را به این فضا اختصاص دهید. در این مطلب از باملین می توانید نکات مهم برای ساخت کافی بار مدرن در منزل را بخوانید.

 

 

۱٫ کافی بار مدرن در دکوراسیون داخلی منزل؛ کمدِ کافی شاپی

با خرید یا ساخت یک کمد عمودی دو در، می‌توانید یک کافی بار مدرن، جمع‌وجور و کاربردی در دکوراسیون داخلی منزلتان داشته باشید. در بخش بالایی کمد کافی شاپی می‌توانید دستگاه‌ها، مواد اولیه، آسیاب، لیوان‌های شیک و غیره را قرار داده و در بخش پایینی مواد اولیه منوی کافی بار مدرنتان را قرار دهید. طبقات کمد را بر اساس اندازه لوازم بچینید و برای لیوان‌ها از انواع آویز یا استند استفاده کنید. این کمد کافی شاپی می‌تواند داخل آشپزخانه، اتاق نشیمن و حتی اتاق خواب قرار داده شود.

 

۲٫ کافی بار مدرن در دکوراسیون داخلی منزل؛ طاقچه‌ی کافی شاپی

یکی از ترندترین ایده‌ها در دکوراسیون داخلی منازل، چه در آشپزخانه چه در سایر بخش‌های خانه، ایجاد طاقچه‌هایی درون دیوار است. این طاقچه‌ها ما را به یاد معماری سنتی ایران نیز می‌اندازند. اما، ما می‌توانیم در دیوار یک فرورفتگی ایجاد کرده و در آن یک کافی بار مدرن بزنیم. فرورفتگی دیوار را می‌توانیم با طبقات از یکدیگر جدا کنیم و در هر طبقه لوازم مورد نیاز را بچینیم.

 

۳٫ کافی بار مدرن در دکوراسیون داخلی منزل؛ دراورد کافی شاپی

ممکن است که همه ما یک دراور قدیمی و بی‌استفاده داخل انبار داشته باشیم. یا شاید بخواهیم کمی هزینه کنیم و یک دراور بخریم تا آن را تبدیل به یک کافی بار مدرن و شیک کنیم. کشوهای دراور فضای خوبی برای قرار دادن مواد اولیه، لیوان‌ها، سیروپ‌ها و غیره فراهم می‌کند. روی دراور نیز می‌توانیم اصلی‌ترین دستگاه‌هایمان را قرار دهیم. اگر فضا کم آوردیم می‌توانیم بخش بالایی دراور را طبقه بزنیم و یک کافی بار مدرن در دکوراسیون داخلی منزلمان ایجاد کنیم.

 

۴٫ کافی بار مدرن در دکوراسیون داخلی منزل؛ میز چرخدار کافی شاپی

شاید دلتان بخواهد یک کافی بار مدرن و سیار در دکوراسیون داخلی منزلتان داشته باشید. این ایده غیرممکن نیست. کافی است از یک میزچرخدار طبقاتی استفاده کنیم (درست شبیه به میزهای سرو غذا در رستوان‌های شیک). روی میز چرخدار لوازم اصلی و دستگاه‌ها را قرار دهید (از ثابت بودن آن‌ها روی میز مطمئن شوید) و طبقات زیرین را برای مواد اولیه و سایر لوازم در نظر بگیرید.

 

۵٫ کافی بار مدرن در دکوراسیون داخلی منزل؛ میز کم‌جای کافی شاپی

حتما تا کنون انواع میزهای کم‌جا را دیده‌اید. این میزها به گونه‌ای طراحی می‌شوند که یک میز با دو یا چند صندلی در کمترین فضای ممکن جا شوند. بنابراین می‌توانیم گوشه‌ای دنج از خانه پیدا کنیم و میز و صندلی‌های کم‌جایمان را در آن بخش قرار دهیم. سپس روی میز لوازم اصلی کافی بار مدرن را قرار داده و سایر لوازم را بر روی شلف‌هایی بگذاریم که بالای میز کم‌جایمان نصب کرده‌ایم. استفاده از میز کم‌جا برای کنج دیوارهای خانه نیز، انتخابی هوشمندانه برای کافی بار مدرن است.