برای سال ۱۴۰۳ اکسسوری دخترانه چی بخریم؟ | اکسسوری های ترند سال جدید رو بشناس!

برای سال ۱۴۰۳ اکسسوری دخترانه چی بخریم؟ شاید شما هم از اکسسوری های قدیمی در استایل خود استفاده کنید، اما به شما توصیه می کنیم که با اکسسوری های مد شده جدید آشنا شوید. اکسسوری می تواند استایل شما را تکمیل کند و جذابیت شما را دوچندان کند. البته باید نسبت به استایلی که دارید از اکسسوری های مختلفی استفاده کنید و نمی توان گفت که در هر استایل حتما باید اکسسوری داشت. در این مطلب از باملین با اکسسوری های ترند سال جدید آشنا می شوید.

 

 

اکسسوری های ترند سال ۱۴۰۳

۱٫ انگشتر ساعتی؛ اکسسوری دخترانه ۱۴۰۳

انگشتر ساعتی یکی از آن اکسسوری‌هایی است که سال ۱۴۰۳ می‌توانیم از آن استفاده کنید و استایل عیدمان را از جزئیات غنی کنیم. اکثرا این نوع انگشترها را داخل انگشت اشاره می‌کند که نمادی از وفاداری و قدرت رهبری می‌‌تواند باشد.

۲٫ پاپیون ؛ اکسسوری دخترانه ۱۴۰۳

یکی از جذاب‌ترین اکسسوری‌های دخترانه‌ای که سال ۱۴۰۳ مد شده است، پاپیون‌ها هستند. پاپیون یکی از آن جزئیاتی است که هرگز از مد نمی‌افتد. سبکی از گره که ما برای بستن کمربند لباس‌هایمان، همیشه، استفاده می‌کنیم. حال فرقی ندارد که پاپیون را در کدام بخش از استایلمان استفاده کنیم. از کفش و کیف پاپیونی گرفته تا یک انگشتر می‌تواند به روز بودن شما را نشان دهد. اما، گل‌سرهای پاپیون یکی از محبوب‌ترین اکسسوری‌های دخترانه امسال خواهد بود. (همانطور که پینترست می‌بینید)

۳٫ کراوات؛ اکسسوری دخترانه ۱۴۰۳

یکی از اکسسوری‌هایی که ما اکثرا آن را به مردها نسبت می‌دهیم، کراوات‌ها هستند، اما در سال ۱۴۰۳ به جعبه اکسسوری‌های دخترانه اضافه شده‌اند. کراوات یک اکسسوری کلاسیک و شیک است که هرگز از مد نمی‌افتد و همواره قیمت لباس‌ها و استایل شما را نیز بالا می‌برد. اما، اگر به سراغ خرید کراوات رفتید، بیشتر بر روی طرح‌های خال خالی و راه راه متمرکز شوید چراکه این دو طرح ترند شده در سال ۲۰۲۴ هستند که حدس می‌زنیم به اکسسوری‌های ترند شده سال ۱۴۰۳ نیز منتقل شوند.

۴٫ جوراب شلواری توری؛ اکسسوری دخترانه ۱۴۰۳

جوراب شلواری توری یکی از اکسسوری‌های دخترانه‌ای است که در سال ۱۴۰۳ ترند خواهد شد. باید توجه داشت که پنجره‌های توری این جوراب شلواری‌ها خیلی باز نباشند، بهتر است بافت توری ریز و یکپارچه باشد. اگر به پوشیدن جوراب شلواری علاقه نداشته باشید، می‌توانید جوراب یا دستکش توری تهیه کرده و یک استایل جدید و خاص را تجربه کنید.