برای عید چه رژ لبی بزنم؟ | شیک ترین و جدیدترین رژ لب ۱۴۰۳

برای عید چه رژ لبی بزنم؟ رژ لب پرکاربردترین و مهمترین قلم از لوازم آرایشی زنانه است که نمی توان آن را حذف کرد و همیشه خانم ها از این وسیله آرایشی استفاده می کنند. اما این که بدانیم چه رژ لبی بزنیم در آرایش و زیبایی ما تاثیر زیادی دارد. با توجه به مد سال و رنگ هایی که ترند می شود و البته با توجه به رنگ هایی که در آرایش استفاده می کنید و طبق رنگ پوستتان می توانید بهترین رنگ رژ را انتخاب کنید. در این مطلب از باملین قصد داریم شیک ترین و جدیدترین رژ لب سال جدید را معرفی کنیم.

 

 

رژلب براق مگا لست وت اند وایلد wetnwild رنگ آلبالویی تیره

رژلب براق مگا لست وت اند وایلد wetnwild رنگ آلبالویی یکی از خوش‌رنگ‌ترین رژ لب‌های براق برای استفاده در مهمانی‌های عید سال ۱۴۰۳ است. این رژ لب براق، بافتی نرم، کرمی و سبک داشته، لب‌های شما را براق و گلاسی می‌کند. در محتویات این رژ لب، از گلوتن استفاده نشده است و برای خوش عطر شدن آن از هیچ گونه اسانسی استفاده نکرده‌اند به همین خاطر امکان حساسیت‌زا بودن برای لب‌های شما تقریبا صفر است. این رژ لب براق را می‌توان به صورت چند لایه استفاده کرد و با هر لایه جلوه‌ بیشتری به لب‌ها بخشید.

 

چرا رژلب براق مگا لست وت اند وایلد wetnwild رنگ آلبالویی تیره بهترین انتخاب است؟

رژلب براق مگا لست وت اند وایلد wetnwild رنگ آلبالویی تیره حاوی کره مورومورو است که باعث می‌شود لب‌های شما نرم و مرطوب بماند. بعلاوه، این رژ لب مایع دارای کره انبه است که لب‌های شما را رطوبت‌رسانی می‌کند. همین مساله، به لب‌های شما احساسی از تازگی می‌بخشد و باعث می‌شود که براق‌تر از حالت طبیعی به نظر برسد. رنگ آلبالویی تیره، به‌عنوان یک رنگ کلاسیک، با هر نوع آرایش و لباسی هماهنگ می‌شود. این در حالی است که رنگ آلبالویی تیره رنگ ترند سال ۲۰۲۴ و ۱۴۰۳ است. از طرفی، رژ لب‌های براق در آرایش‌های امسال دوباره به صحنه مد بازگشته‌اند و قرار است چهره شما را درخشان‌تر کنند.

اگر دوست داشتید که جلوه نهایی لب‌های شما براق‌تر از سطحی باشد که رژلب براق مگا لست وت اند وایلد wetnwild ارائه می‌دهد بهتر است از این لیپ گلاس بر روی آن استفاده کنید:

برق لب مایع ویکتوریا اسپریت مدل FLAVORED

مجموعه شش عددی، رنگ‌های متنوع، حجم ۱۳ میلی‌لیتر، جلوه نهایی براق، حجم دهنده، ماندگاری بالا، تاثیر مثبت بر جلوه نهایی تمایی رژ لب‌ها

اگر پیشنهاد ما برای رژ لب براق مگا لست وت اند وایلد wetnwild رنگ آلبالویی تیره را نپسندیدید، به گزینه‌ی زیر فکر کنید:

رژ لب مایع براق لانکوم Lancome L’Absolu Lip Lacquer شماره ۵۶۰۵

ساخت فرانسه، بافت سبک، جلوه براق، آبرسانی ۸ ساعته، دارای اپلیکاتور آسانکار، رنگ آلبالویی تیره، قابل ترکیب با لیپ استیک برای جذابیت چند برابری.