برای عید ۱۴۰۳ این ۴ رنگ رژ لب رو بخر! | پرفروش ترین رنگ رژ لب در آستانه نوروز

رژ لب از مهمترین اقلام آرایشی زنانه است که معمولا همه خانم ها از آن استفاده می کنند تا لب های زیبا و جذاب تری داشته باشند. برای خرید یک رژ لب مناسب باید به نکات مختلفی مانند رنگ پوستتان دقت داشته باشید تا بهترین رنگ رژ لب را انتخاب کنید. اما به هر حال ترندها هم همیشه در انتخاب های ما تاثیرگذار هستند و احتمالا اگر با پرفروش ترین رنگ رژ لب در آستانه نوروز آشنا شوید خرید راحت تر و بهتری خواهید داشت. به همین دلیل در این مطلب از باملین به معرفی رنگ های ترند رژ لب می پردازیم.

 

 

۱٫ رژ لب صورتی ملایم و مات؛ رژ لب جامد نوت سری Mattemoist شماره ۳۱۱

رژ لب صورتی ملایم و مات به اکثر رنگ پوست‌ها و لباس‌ها می‌آید. این رنگ رژ لب، شفافیت و جوانی خاصی به پوست شما می‌بخشد و ممکن است لب‌های شما را با شکوفه‌های بهاری اشتباه بگیرند. رژ لب صورتی ملایم و مات، هم برای روزمره هم برای مهمانی‌ها قابل استفاده است. اگر دوست داشته باشید که رژ لبتان رنگ صورتی متفاوتی داشته باشد می‌توانید به سراغ رژ لب جامد نوت سری Mattemoist شماره ۳۱۱ بروید، اما، اگر پوست گندمی تیره دارید، می‌توانید به سراغ رنگ‌های صورتی کالباسی در میان رژ لب‌ها بروید.

۲٫ رژ لب نود؛ رژ لب مایع مات گلدن رزGolden Rose  مدل شماره ۰۱

رژ لب‌های نود با هر سبک آرایشی همخوان می‌شوند، بعلاوه، پوست‌ها با تناژهای متفاوت نیز می‌توانند رنگ‌های متفاوتی از رژ لب‌های نود را امتحان کنند. رژ لب نود با لباس‌هایی به رنگ‌های به شدت خاص نیز هماهنگ می‌شوند (از آبی کاربنی گرفته تا رنگارنگ). اما، اگر پوست صورتتان تقریبا روشن و سفید است بهتر است به سراغ رژ لب‌های نود هلویی رنگ بروید ولی اگر پوستتان گندمی است بهتر است به سراغ رژ لب‌هایی بروید که تناژ گرم‌‎تری مثل برنز و مسی دارند. در این میان، رژ لب مایع مات گلدن رزGolden Rose  مدل شماره ۰۱ با رنگی به شدت خاص، هم با پوست‌های روشن، هم تیره هماهنگ خواهد شد و جذابیت شما را چند برابر می‌کند.

۳٫ رژ لب قهوه‌ای تیره؛ رژ لب جامد مای مدل سیلکی شاین شماره ۲۰۴

رژ لب قهوه‌ای تیره، رژ لبی است که به شما جسارت می‌بخشد. این رنگ رژ لب، آرایه‌هایی از طبیعت را با خود به همراه دارد، بنابراین، به شدت زیبا است و با اکثر رنگ‌ها مطابقت پیدا می‌کند. رنگ پوست شما هم هر رنگی باشد، به سرعت با رنگ رژ لب قهوه‌ای تیره هماهنگ خواهد شد. این رنگ رژ، احساسی از کلاسیک‌گرایی به همراه دارد، بنابراین هرگز از مد نمی‌افتد. در میان رژ لب‌های قهوه‌ای تیره و سیر رژ لب جامد مای مدل سیلکی شاین شماره ۲۰۴ با رنگی خاص و بافتی جذاب، توجه بسیاری از مصرف‌کنندگانش را به خود جلب کرده. این رژ لب رنگی ما بین قرمز و قهوه‌ای تیره دارد و بد نیست شما هم آن را امتحان کنید!

۴٫ رژ لب شرابی یا بورگاندی؛ رژ لب مایع فلورمار مدلLong Wearing  شماره L416 شرابی

اگرچه پیدا کردن یک رژ لب به رنگ شرابی بسیار دشوار است، اما اگر داخل فروشگاه‌های بزرگ لوازم آرایش، بگردیم قطعا یک رژ لب شرابی یا بورگاندی پیدا خواهیم کرد. این رژ لب کلاسیک، چند پله از رژ لب قرمز باکلاس‌تر و شیک‌تر است. در هر محیطی قابل استفاده بوده و با اکثر لباس‌ها و رنگ پوست‌ها همخوانی دارد. رنگ شرابی برای رژ لب به قدری خاص است که همه را مجذوب خود خواهد کرد. در میان رژ لب‌ها رژ لب مایع فلورمار مدلLong Wearing  شماره L416 یه یک رنگ رژ شرابی دلنشین بسیار نزدیک است، بنابراین می‌توانیم از آن استفاده کنیم و در مهمانی‌های عید نوروز بدرخشیم.